Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 OPERON - jutro sprawdzian z języka niemieckiego. Zobacz najtrudniejsze pytania z ubiegłego roku

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem zakończy się 10 grudnia testami z języków obcych. Niektórzy gimnazjaliści przystąpią jutro do sprawdzianu z języka niemieckiego. Specjalnie dla nich przypominamy harmonogram ostatniego dnia akcji oraz najtrudniejsze pytania z testu z ubiegłego roku.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON - harmonogram sprawdzianów z języków obcych

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem składa się trzech części. W czwartek, 10 grudnia, gimnazjaliści przystąpią do testów z języków obcych; mogą napisać je na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Będzie to trzeci i ostatni etap tegorocznej akcji.

9:00 - próbny egzamin gimnazjalny - angielski lub niemiecki - poziom podstawowy. Czas na rozwiązanie testu to 60 minut

11:00 - próbny egzamin gimnazjalny - angielski lub niemiecki - poziom rozszerzony. Czas na rozwiązanie testu to 60 minut.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON - najtrudniejsze pytania z języka niemieckiego z ubiegłego roku

Na poziomie podstawowym egzaminu z języka niemieckiego najtrudniejsze okazało się polecenie, w którym należało dopasować treść ogłoszenia do podanych zdań. Z kolei na poziomie rozszerzonym najwięcej problemów sprawiło zadanie, w którym trzeba było uzupełnić luki w tekście wyrazami podanymi w ramce. Słowa te należało zapisać w odpowiedniej formie.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON 2015/2016 - bądź na bieżąco na Facebooku!

Wszystkich gimnazjalistów, którzy w tym roku przystępują do egzaminu zapraszamy na naszego Facebooka Gimnazjalipsa! Tutaj znajdziecie potrzebne do nauki pomoce, a także będziecie mogli dyskutować na temat waszych przeczuć i opinii z innymi gimnazjalistami!

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".