Próbny egzamin gimnazjalny OPERON 2015/2016 - wasze wrażenia po dzisiejszych sprawdzianach. "Załamałam się na przyrodniczych!"

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2015/2016 rozpoczął się wczoraj od testów z przedmiotów humanistycznych. Za nami drugi dzień akcji. O godzinie 9 gimnazjaliści przystąpili do sprawdzianu z przedmiotów przyrodniczych, a o 11 z matematyki. Sprawdzamy, jakie panują nastroje po dzisiejszych testach.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON - wrażenia po części przyrodniczej

O godzinie 9 gimnazjaliści przystąpili do sprawdzianu z przedmiotów przyrodniczych. Test trwał 60 minut. W tym czasie piszący go uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z geografii, chemii, fizyki i biologii. Po jego zakończeniu w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze opinie na ten temat. Na portalu Twitter przeważają komentarze świadczące o tym, że test był trudny.

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 OPERON - wrażenia po matematyce

Próbny egzamin gimnazjalny z części matematycznej odbył się zaraz po sprawdzianie z przedmiotów przyrodniczych. W tym przypadku opinie gimnazjalistów są bardzo podzielone.

Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM - mamy ARKUSZE I ODPOWIEDZI z części humanistycznej!

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. WOS I HISTORIA. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. WOS I HISTORIA. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. JĘZYK POLSKI. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. JĘZYK POLSKI. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON 2015/2016 - bądź na bieżąco na Facebooku!

Wszystkich gimnazjalistów, którzy w tym roku przystępują do egzaminu zapraszamy na naszego Facebooka Gimnazjalipsa! Tutaj znajdziecie potrzebne do nauki pomoce, a także będziecie mogli dyskutować na temat waszych przeczuć i opinii z innymi gimnazjalistami!

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".