Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 OPERON. Mamy ARKUSZE i ODPOWIEDZI z części humanistycznej! Sprawdź ZADANIA z historii, WOS-u i języka polskiego

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z Operonem rozpoczął się 8 grudnia i potrwa do 10 grudnia. Uczniowie ostatnich klas gimnazjów wczoraj sprawdzali swoją wiedzę z przedmiotów humanistycznych. Jakie zadania musieli rozwiązać? Publikujemy oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnego egzaminu gimnazjalnego 2015/2016!

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON. WOS i historia - "Prawie wszystko strzelałam"

Wczoraj o 9 gimnazjaliści przystąpili do rozwiązywania arkuszy z zadaniami z WOS-u i historii. Mieli na to 60 minut. Swoimi wrażeniami po tej części próbnego testu gimnazjalnego dzielili się m.in. na Twitterze.

Nie bylo az tak zle,serio

#egzaminprobny

#egzamingimnazjalny

- Caloria (@wiksyn55)

grudzień 8, 2015

Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM. Język polski - "Rozprawka z polskiego to porażka"

W tym roku na próbnym teście gimnazjalnym z języka polskiego uczniowie musieli napisać rozprawkę na temat: "Czy zgadzasz się z twierdzeniem, że ludzie nie zawsze postępują zgodnie z tym, co mówią?" Ten temat nie wszystkim gimnazjalistom przypadł do gustu, ale spora grupa komentatorów na Twitterze jest zdania, że stworzenie wypowiedzi pisemnej nie przysporzyło im większych kłopotów.

rozprawka z polskiego to porażka

#powtorkaprzedegzaminem - santa baby (@olittletown) grudzień 8, 2015

#egzaminprobny

#egzamingimnazjalny

- ` nelka (@andfvck)

grudzień 8, 2015

Próbne egzaminy gimnazjalne 2015/2016 OPERON. Mamy ARKUSZE I ODPOWIEDZI z części humanistycznej

Punktualnie o godzinie 11 na stronie Edulandia.pl zostały opublikowane oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem z części humanistycznej. Każdy gimnazjalista może sprawdzić, jak poszedł mu próbny test gimnazjalny z WOS-u, historii i języka polskiego.

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. WOS I HISTORIA. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. WOS I HISTORIA. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. JĘZYK POLSKI. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. JĘZYK POLSKI. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem. Dziś matematyka i przedmioty przyrodnicze

W drugim dniu próbnego egzaminu gimnazjalnego uczniowie od godziny 9 rozwiązywali testy z przedmiotów przyrodniczych. O 11 gimnazjaliści przystąpili do rozwiązywania arkuszy z matematyki. Jutro uczniowie ostatnich klas gimnazjum będą sprawdzali swoją wiedzę z języków obcych.

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".

.