Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 OPERON. O 11 publikujemy ARKUSZE i ODPOWIEDZI z języka polskiego! Sprawdź, jakie były ZADANIA

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z Operonem rozpoczął się wczoraj, 8 grudnia. Uczniowie rozwiązali już arkusze z części humanistycznej. Dziś piszą część matematyczno-przyrodniczą, a ostatniego dnia - językową. Już o 11 opublikujemy oficjalne arkusze i odpowiedzi do próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem z części humanistycznej!

Próbny egzamin gimnazjalny, OPERON. J. polski - "Rozprawka z polskiego to porażka"

W tym roku na próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem w części z języka polskiego należało napisać rozprawkę. Nie wszystkim gimnazjalistom taka forma wypowiedzi własnej przypadła do gustu. Oto, jak próbny test gimnazjalny z polskiego uczniowie komentowali na Twitterze:

rozprawka z polskiego to porażka

#powtorkaprzedegzaminem - santa baby (@olittletown) grudzień 8, 2015

#egzaminprobny #egzamingimnazjalny - ` nelka (@andfvck) grudzień 8, 2015

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z OPERONEM. Dziś matematyka i przedmioty przyrodnicze

O godzinie 9 gimnazjaliści przystąpili do rozwiązywania arkuszy z przedmiotów przyrodniczych - biologii, geografii, chemii i fizyki. O godzinie 11 zaczną rozwiązywać zadania z matematyki. To właśnie tej części próbnego egzaminu gimnazjalnego uczniowie obawiają się najbardziej.

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".

Próbny egzamin gimnazjalny, OPERON. O 11 ARKUSZE I ODPOWIEDZI z części humanistycznej!

Już o godzinie 11 w serwisie Edulandia.pl opublikujemy oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnego testu gimnazjalnego z Operonem z historii i WOS-u oraz z języka polskiego. Gimnazjalisto, sprawdź, jak Ci poszedł próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016!

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. WOS I HISTORIA. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. WOS I HISTORIA. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. JĘZYK POLSKI. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. JĘZYK POLSKI. KLUCZ ODPOWIEDZI >>