Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 OPERON - już dzisiaj o godzinie 11 opublikujemy odpowiedzi z historii i WOS-u

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z Operonem z przedmiotów humanistycznych już za nami. Akcja potrwa do jutra. Gimnazjaliści przystąpią jeszcze do sprawdzianów z matematyki, przedmiotów przyrodniczych oraz z języków obcych. Już dzisiaj o godzinie 11 opublikujemy odpowiedzi z historii i WOS-u.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON - odpowiedzi z historii i WOS-u

Już dzisiaj o godzinie 11 na portalu Edulandia.pl pojawią się arkusze egzaminacyjne z wczorajszego sprawdzianu z historii i WOS-u. Dzięki nim, przystępujący wczoraj do testów gimnazjaliści mogą sprawdzić, jakie zadania wykonali dobrze, a w jakich popełnili błędy. Gimnazjalisto, sprawdź koniecznie jak ci poszło!

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. WOS I HISTORIA. OFICJALNE ARKUSZE >> PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. WOS I HISTORIA. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON 2015/2016 - bądź na bieżąco na Facebooku!

Wszystkich gimnazjalistów, którzy w tym roku przystępują do egzaminu zapraszamy na naszego Facebooka Gimnazjalipsa! Tutaj znajdziecie potrzebne do nauki pomoce, a także będziecie mogli dyskutować na temat waszych przeczuć i opinii z innymi gimnazjalistami!

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".