Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z OPERONEM, część humanistyczna! Sprawdź WRAŻENIA gimnazjalistów po egzaminie. "Rozprawka z polskiego to porażka"

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z Operonem z przedmiotów humanistycznych za nami! Wiele osób zdążyło już wyrazić swoje opinie na temat poziomu jego trudności. Przekazujemy to, co pojawiło się w sieci!

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON 2015/2016 - wrażenia po historii i WOS-ie

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem rozpoczął się w tym roku od testu z historii i WOS-u. Opinie na temat poziomu egzaminu są bardzo zróżnicowane. Zobacz, co o pierwszym próbnym teście gimnazjalnym sądzą użytkownicy Twittera.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON 2015/2016 - wrażenia po teście z języka polskiego

Próbny egzamin gimnazjalny z języka polskiego zakończył się o godzinie 12.30. W sieci pojawiły się już pierwsze opinie na temat tej części. Tak jak w przypadku historii i WOS-u zdania są podzielone.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON 2015/2016 - bądź na bieżąco na Facebooku!

Wszystkich gimnazjalistów, którzy w tym roku przystępują do egzaminu zapraszamy na naszego Facebooka Gimnazjalipsa! Tutaj znajdziecie potrzebne do nauki pomoce, a także będziecie mogli dyskutować na temat waszych przeczuć i opinii z innymi gimnazjalistami!

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".