Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 na Twitterze: trenduje hasztag #powtorkaprzedegzaminem

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z Operonem rozpoczął się dziś o 9 testami z historii i WOS-u. Teraz uczniowie piszą próbny egzamin gimnazjalny z języka polskiego. Swoimi wrażeniami przed i po egzaminach gimnazjaliści zwyczajowo dzielą się m.in. na Twitterze. Jak przygotowywali się do próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem?

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON. #powtorkaprzedegzaminem

Hasztag #powtorkaprzedegzaminem od paru dni trenduje w serwisie społecznościowym Twitter. Uczniowie ostatnich klas gimnazjów tym sposobem dzielą się ze sobą informacjami o tym, jak przygotowują się do próbnego egzaminu gimnazjalnego 2015/2016 i jaki materiał powtarzają w dniach przed próbnymi testami. Wczoraj pod hasztagiem #powtorkaprzedegzaminem dominowały posty dotyczące historii, WOS-u i języka polskiego.

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2106, OPERON. Powtórka z WOS-u

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z OPERONEM. Powtórka przed matematyką

Próbny egzamin gimnazjalny, OPERON. To stresujące dni dla gimnazjalistów

Oprócz tweetów nawiązujących do powtarzanego przed próbnymi testami gimnazjalnymi materiału uczniowie ostatnich klas gimnazjów dzielą się także swoimi nastrojami w ostatnich chwilach przed przystąpieniem do próbnego egzaminu gimnazjalnego 2015/2016. Wielu z nich walczy ze stresem towarzyszącym egzaminom i obawia się, że w kluczowym momencie zapomni najważniejszych informacji.

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016, OPERON. Kiedy ARKUSZE i ODPOWIEDZI?

Każdego dnia po próbnym egzaminie w serwisie Edulandia.pl będziemy publikować oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do testów gimnazjalnych z Operonem. Gimnazjalisto, sprawdź z nami, jak Ci poszło na próbnych egzaminach gimnazjalnych!

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".