Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 OPERON. Część MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA - ODPOWIEDZI, ARKUSZE, najtrudniejsze ZADANIA. Sprawdź!

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem rozpoczął się 8 grudnia i potrwa do 10 grudnia. Egzamin podzielony jest na trzy części: humanistyczną, matematyczno-przyrodniczą oraz sprawdzian z języków obcych. Gimnazjaliści mają już za sobą część humanistyczną, a wczoraj, 9 grudnia, napisali sprawdzian z matematyki i przedmiotów przyrodniczych. Zobacz oficjalne arkusze i przykładowe ODPOWIEDZI z matematyki i przedmiotów przyrodniczych!

Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM - przedmioty przyrodnicze i matematyka

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem to coroczna akcja organizowana przez Wydawnictwo Operon od 2007 roku. Udział w próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem nie jest obowiązkowy, jednak pomaga gimnazjalistom zweryfikować wiedzę i lepiej przygotować się do egzaminu państwowego.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON - część matematyczno-przyrodnicza - harmonogram egzaminów

Wczoraj, 9 grudnia , we wszystkich szkołach, które biorą udział w akcji, odbył się próbny egzamin z matematyki i przedmiotów przyrodniczych. Ponieważ warunki podczas próbnego egzaminu z Operonem są takie same, jak podczas egzaminu państwowego, sprawdzian jest przeprowadzany we wszystkich szkołach jednocześnie.

9:00 - egzamin z przedmiotów przyrodniczych; czas trwania: 60 min.

11:00 - egzamin z matematyki; czas trwania: 90 min.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON 2015/2016 - oficjalne ODPOWIEDZI i ARKUSZE z matematyki i przedmiotów przyrodniczych

Arkusze oraz oficjalne rozwiązania zadań, jakie pojawiły się na próbnym egzaminie gimnazjalnym 2015/2016 z Operonem, będą publikowane w serwisie Edulandia.pl dzień po każdym z egzaminów. Już dziś dostępne są arkusze egzaminacyjne z części matematyczno-przyrodniczej.

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. MATEMATYKA. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. MATEMATYKA. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".