XIII Targi Pracy w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza 3 grudnia już po raz trzynasty na Targi Pracy. W tym roku targi odbędą się pod hasłem: ?Studiuję, pracuję, zyskuję?. Pod tą maksymą kryją się: upór, ciężka praca i determinacja, które w efekcie zostaną nagrodzone sukcesem zawodowym.

Budowanie własnej marki zaczyna się już na etapie studiów. Wyższa Szkoła Bankowa stwarza możliwości studentom i absolwentom do jak najlepszego przygotowania się do realiów panujących na rynku pracy. Koncepcja targów opiera się więc na stworzeniu wspólnej przestrzeni dla pracodawców i studentów, pozwalającej na obustronną wymianę informacji i doświadczeń na Uczelni.

Formuła Targów pozwala na pozyskanie rzetelnych informacji oraz wskazówek do rozwoju ścieżki kariery bezpośrednio od rekruterów, a także na zaprezentowanie się wybranej firmie.

- Targi Pracy organizowane w WSB we Wrocławiu dają niepowtarzalną szansę studentom i absolwentom by zdobyć nowe umiejętności oraz potrzebne informacje dotyczące rekrutacji, kultury organizacji czy warunków pracy w firmie. Pracodawcy natomiast mogą znaleźć wśród przybyłych studentów i absolwentów swoich przyszłych pracowników. Towarzyszą im szkolenia, prezentacje, punkty konsultacyjne oraz tzw. szybkie rekrutacje. Jeśli interesują Cię trendy rekrutacyjne, myślisz o zmianie pracy lub poszukujesz pracowników, nie może Cię tego dnia u nas zabraknąć. Serdecznie zapraszamy! - mówi Magdalena Kuczyńska, Doradca KarieryBiuro Karier WSB Wrocław.

Poznaj tegorocznych Wystawców:

GKN Driveline Polska Sp. z o.o., docFlow S.A., TGC Corporate Lawyers, Baker Tilly Poland Sp. z o.o., Wabco Polska Sp. z o.o., Real Logistic, Aviva Sp z o.o., Santander Consumer Bank S.A., TelForceOne S.A., Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska Sp. k., Travelplanet.pl S.A., Adecco Poland, IBM Client Innovation Center, Get Back S.A., Volvo Polska Sp. z o.o., Credit Suisse Poland Sp. z o.o., Ranstand Polska Sp. z o.o., Gefco Polska Sp. z o.o., Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, LG Chem Poland Sp. z o.o., Bank Zachodni WBK Grupa Santander, PwC Polska, Contract Administration.

Serdecznie zapraszamy w czwartek 03.12.2015 od 9:30 do 14:30 w budynku A przy ul. Fabrycznej 29-31.