Matura próbna z OPERONEM - GEOGRAFIA. Dzisiaj maturzyści piszą próbną maturę z przedmiotów dodatkowych. Jakie były zeszłoroczne PYTANIA?

Matura próbna z Operonem - dzisiaj uczniowie piszą maturę z przedmiotów dodatkowych. To ostatni dzień programu próbna matura z Operonem 2015/2016, dzięki któremu tegoroczni maturzyści mogą sprawdzić swoją wiedzę. Zobacz jakie były najtrudniejsze pytania w zeszłym roku.

Próbna matura z Operonem 2015/2016 - geografia - harmonogram

Matura próbna z Operonem już się kończy, 27 listopada to ostatni dzień egzaminów. Uczniowie od godziny 9 piszą próbną maturę z przedmiotów dodatkowych - geografii, chemii, fizyki, biologii, historii i WOS-u.

9:00 - matura próbna z Operonem - geografia lub inny przedmiot dodatkowy. Na ten egzamin przeznaczono 180 minut.

Matura próbna z geografii - Operon - zeszłoroczne wyniki

Próbna matura z geografii, to egzamin, który w tamtym roku maturzyści napisali średnio na 27 proc. Co przesądziło o tak niskim wyniku z matury próbnej z Operonem? Największy problem mieli uczniowie z zadaniem 23 i 26. W poleceniu 23 trzeba było na podstawie opisu podać nazwy parków narodowych oraz wskazać na mapie, gdzie się znajdują. Jeśli chodzi o zadanie 26 to maturzyści musieli przyporządkować podane surowce do przyczyn braku eksploatacji. Ciekawe jakie pytania były najtrudniejsze na tegorocznej maturze próbnej z geografii?

Matura próbna z geografii - Operon 2015/2016 - arkusze maturalne i odpowiedzi

Już dzisiaj na naszej stronie internetowej opublikujemy odpowiedzi z matury próbnej z przedmiotów dodatkowych. Każdy maturzysta, który pisał egzamin, będzie mógł sprawdzić swoje wyniki. Uczniowie, którzy nie mieli możliwości przystąpienia do programu, jakim jest matura próbna z Operonem 2015/2016, będą mogli skorzystać z opublikowanych arkuszy maturalnych.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę".

Więcej o: