Próbna matura z Operonem 2015/2016 - od godziny 9 maturzyści piszą próbne egzaminy z przedmiotów dodatkowych (WOS, historia, biologia, geografia, fizyka, chemia)

Próbna matura z Operonem 2015/2016 dobiega już końca. Ostatniego dnia akcji maturzyści przystępują do testów z wybranych przedmiotów dodatkowych. Próbne matury rozpoczęły się o godzinie 9 i potrwają 180 minut.

Próbna matura OPERON 2015/2016 - podsumowanie akcji

Od wtorku 24 listopada polscy maturzyści sprawdzali swoje siły na próbnych testach maturalnych przygotowanych przez wydawnictwo Operon. Pierwszego dnia akcji uczniowie przystąpili do próbnej matury z języka polskiego, drugiego z matematyki, a trzeciego z języka obcego. Część maturzystów przystąpiła także do testów z przedmiotów dodatkowych, które rozpoczęły się dzisiaj o godzinie 9.

Próbna matura z Operonem to ogólnopolska akcja zapoczątkowana w 2005 roku. Co roku przystępuje do niej większość polskich maturzystów. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i wiedzy przed majowym egzaminem maturalnym.

Próbna matura OPERON 2015/2016 - odpowiedzi z przedmiotów dodatkowych

Już dzisiaj o godzinie 15 opublikujemy na portalu Edulandia.pl klucze odpowiedzi do zadań z przedmiotów dodatkowych (WOS, historia, biologia, geografia, fizyka, chemia). Zachęcamy tegorocznych maturzystów do monitorowania naszej strony!

Próbna matura z Operonem 2015/2016 - bądź na bieżąco na Facebooku!

Wszystkich maturzystów zapraszamy na nasz fanpage Ożeż w maturę! Tutaj znajdziecie wszystkie istotne informacje na temat egzaminu maturalnego, a także uzyskacie różnego rodzaju pomoce naukowe (arkusze z poprzednich lat, wzory, porady). Co najważniejsze, tutaj możecie dzielić się waszymi wrażeniami i przeczuciami z innymi maturzystami! Wsparcie 24 godziny na dobę!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: