Próbna matura OPERON 2015/2016 - dzisiaj maturzyści sprawdzą swoją wiedzę z chemii

Próbna matura z Operonem 2015/2016 dobiega powoli końca. W ciągu kilku ostatnich dni polscy maturzyści rozwiązywali testy maturalne, które mają pomóc im w ocenie swojego poziomu wiedzy przed majowym egzaminem dojrzałości. Dzisiaj ostatni dzień akcji. Wielu maturzystów, którzy zdecydowali się na zdawanie matury z przedmiotów dodatkowych napisze dzisiaj sprawdzian z chemii.

Próbna matura OPERON 2015/2016 - kto będzie zdawał chemię?

Chemia to przedmiot, na który decydują się w przeważającej większości uczniowie klas biologiczno-chemicznych. Dzięki dobremu wynikowi z tego przedmiotu można dostać się m.in. na studia lekarskie. Aby dobrze wypaść na majowym egzaminie maturalnym warto już teraz przetestować swoje umiejętności. Próbna matura z Operonem daje ku temu doskonałą możliwość!

Próba matura OPERON 2015/2016 - o czym trzeba pamiętać?

Mimo że matura próbna z Operonem nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, obowiązują na niej takie same reguły, jak na egzaminach w maju. Przystępującym do próbnej matury przypominamy klika najważniejszych zasad:

na egzaminy zabieramy ze sobą długopis lub pióro z czarnym tuszem/atramentem;

do sali nie wnosimy jedzenia ani wszelkiego rodzaju przedmiotów "na szczęście";

nie przynosimy ze sobą żadnych urządzeń telekomunikacyjnych ani nie korzystamy z nich w sali;

na naszych stolikach mogą znajdować się tylko arkusze egzaminacyjne, przybory pomocnicze i pomoce dopuszczone przez dyrektora CKE. Wyjątek stanowią osoby niepełnosprawne lub chore. W tego typu przypadkach na stolikach mogą znajdować się leki i inne pomoce medyczne przepisane przez lekarza lub konieczne ze względu na niepełnosprawność lub chorobę.

Próbna matura OPERON 2015/2016 - klucz odpowiedzi z chemii

Już dzisiaj o godzinie 15 opublikujemy na portalu Edulandia.pl klucz odpowiedzi do matury próbnej z Operonem z chemii. Zachęcamy wszystkich tegorocznych maturzystów przystępujących do próbnej matury do śledzenia naszej strony!

Próbna matura OPERON 2015/2016 - bądź na bieżąco na Facebooku!

Wszystkich maturzystów zapraszamy na nasz fanpage Ożeż w maturę! Tutaj znajdziecie wszystkie istotne informacje na temat egzaminu maturalnego, a także uzyskacie różnego rodzaju pomoce naukowe (arkusze z poprzednich lat, wzory, porady). Co najważniejsze, tutaj możecie dzielić się waszymi wrażeniami i przeczuciami z innymi maturzystami! Wsparcie 24 godziny na dobę!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: