Próbna matura OPERON 2015/2016 - dzisiaj część maturzystów przystąpi do egzaminu z WOS-u

Próbna matura z Operonem 2015/2016 dobiega końca. Przed nami ostatni dzień egzaminów. Dzisiaj maturzyści będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z wybranych przedmiotów dodatkowych. Wielu z nich zdecydowało się na WOS.

Próbna matura OPERON 2015/2016 - kto będzie zdawał WOS?

Duża część polskich maturzystów decyduje się na zdawanie egzaminu maturalnego z WOS-u. Przedmiot ten przydaje się w szczególności tym osobom, które planują po zakończeniu liceum studia na kierunkach społecznych i humanistycznych.

Wielu uczniom przystępującym do egzaminu wydaje się, że jest to dziedzina gwarantująca dobry wynik maturalny. Jednak wbrew pozorom WOS nie należy do przedmiotów łatwych. Często końcowe rezultaty są niższe od oczekiwań zdających. Próbna matura z Operonem jest więc doskonałą okazją do przetestowania swoich umiejętności dla wszystkich tych, którzy starają się o dobry wynik z WOS-u na majowym egzaminie maturalnym!

Próbna matura OPERON 2015/2016 - o czym musisz pamiętać?

Mimo że matura próbna z Operonem nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, obowiązują na niej takie same reguły, jak na egzaminach w maju. Przystępującym do próbnej matury przypominamy klika najważniejszych zasad:

na egzaminy zabieramy ze sobą długopis lub pióro z czarnym tuszem/atramentem;

do sali nie wnosimy jedzenia ani wszelkiego rodzaju przedmiotów "na szczęście";

nie przynosimy ze sobą żadnych urządzeń telekomunikacyjnych ani nie korzystamy z nich w sali;

na naszych stolikach mogą znajdować się tylko arkusze egzaminacyjne, przybory pomocnicze i pomoce dopuszczone przez dyrektora CKE. Wyjątek stanowią osoby niepełnosprawne lub chore. W tego typu przypadkach na stolikach mogą znajdować się leki i inne pomoce medyczne przepisane przez lekarza lub konieczne ze względu na niepełnosprawność lub chorobę.

Próbna matura OPERON 2015/2016 - klucz odpowiedzi z WOS-u

Już dzisiaj o godzinie 15 opublikujemy na portalu Edulandia.pl klucz odpowiedzi do matury próbnej z Operonem z WOS-u. Zachęcamy wszystkich tegorocznych maturzystów przystępujących do próbnej matury do śledzenia naszej strony!

Próbna matura OPERON 2015/2016 - bądź na bieżąco na Facebooku!

Wszystkich maturzystów zapraszamy na nasz fanpage Ożeż w maturę! Tutaj znajdziecie wszystkie istotne informacje na temat egzaminu maturalnego, a także uzyskacie różnego rodzaju pomoce naukowe (arkusze z poprzednich lat, wzory, porady). Co najważniejsze, tutaj możecie dzielić się waszymi wrażeniami i przeczuciami z innymi maturzystami! Wsparcie 24 godziny na dobę!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: