Matura próbna z OPERONEM - matematyka: arkusze maturalne

Matura próbna 2015/2016 z Operonem rozpoczęta! Zazwyczaj to próbna matura z matematyki sprawia uczniom najwięcej trudności. Jakie pytania mogą pojawić się na próbnej maturze z Operonem z matematyki? Sprawdź najtrudniejsze pytania.

Matura próbna, OPERON: matematyka, trudne zadania

W zeszłym roku na maturze próbnej z Operonem z matematyki na poziomie rozszerzonym arkusz maturalny liczył sobie 13 stron. Uczniowie musieli rozwiązać 18 zadań. Mieli na to 180 minut. W arkuszu z matematyki rozszerzonej znalazły się takie zadania:

embed
embed

Próbna matura z Operonem z matematyki - arkusze sprzed 2 lat

Dwa lata temu na maturze próbnej z matematyki z Operonem największe trudności sprawiały następujące zadania:

embed
embed

Matura próbna z matematyki, Operon - zadania sprzed 3 lat

W roku szkolnym 2012/2013 wśród 11 zadań otwartych, które znalazły się w arkuszu maturalnym na próbnej maturze z Operonem znalazły się takie polecenia:

embed
embed

Zadania z próbnej matury 2014/2015 z Operonem - matematyka - poziom rozszerzony - nowa matura - SPRAWDŹ >>>

Próbna matura, OPERON - terminy i wyniki

W roku szkolnym 2015/2016 próbna matura z matematyki z Operonem odbędzie się w dniu 25 listopada (środa). Poniżej prezentujemy harmonogram maturalny:

9:00 - Egzamin z matematyki na poziomie podstawowym (170 minut)

11:50-14:00 - przerwa

14:00 - Egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym (180 minut)

Już dzień później, w czwartek o godzinie 11:00 na stronie Edulandia.pl zostaną opublikowane arkusze maturalne wraz z przykładowymi wynikami. Maturzysto, sprawdź z nami, jak Ci poszła próbna matura z Operonem z matematyki!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę".

Więcej o: