Próbna matura OPERON - angielski - najtrudniejsze zadania i arkusze

Próbna matura z Operonem odbędzie się w dniach 24-27 listopada. Przyszli maturzyści sprawdzą swoją wiedzę m.in. z języka angielskiego. Sprawdź, jakie zadania przysporzyły najwięcej problemów w poprzednich latach. Oto przegląd zadań z próbnej matury z Operonem z języka angielskiego.

Próbna matura OPERON, angielski - poziom podstawowy

Na próbnej maturze z Operonem z angielskiego na poziomie podstawowym w zeszłym roku pojawiło się 10 zadań. Arkusz maturalny z języka angielskiego został podzielony na cztery części: rozumienie ze słuchu, rozumienie pisanego tekstu, znajomość środków językowych i wypowiedź pisemną. Na rozwiązanie próbnej matury z angielskiego przyszli maturzyści mieli 120 minut.

Matura próbna OPERON, angielski - najtrudniejsze zadania

W zeszłym roku podczas matury próbnej z Operonem z języka angielskiego na poziomie podstawowym najtrudniejsze okazały się poniższe zadania:

embed
embed
embed

Próbna matura z Operonem - angielski rozszerzony - zadania

Arkusz maturalny próbnej matury z angielskiego na poziomie rozszerzonym również zawierał 10 zadań, jednak na ich rozwiązanie uczniowie mieli 150 minut. Oto zadania, które przysporzyły najwięcej trudności zeszłorocznym maturzystom:

embed
embed
embed

Matura próbna z Operonem - harmonogram i wyniki

Próbna matura z Operonem z języków obcych, w tym z języka angielskiego odbędzie się ostatniego dnia zmagań, czyli 26 listopada (czwartek).

9:00 - próbna matura z angielskiego (poziom podstawowy), czas trwania egzaminu to 120 minut

14:00 - próbna matura z angielskiego (poziom rozszerzony), czas trwania egzaminu to 150 minut

Zadania z próbnej matury 2014/2015 z Operonem - język angielski - poziom podstawowy - arkusze i odpowiedzi - SPRAWDŹ >>>

Zadania z próbnej matury 2014/2015 z Operonem - język angielski - poziom rozszerzony - arkusze i odpowiedzi - SPRAWDŹ >>>

Dzień później w serwisie Edulandia.pl pojawią się arkusze maturalne wraz z przykładowymi odpowiedziami. Każdy maturzysta będzie mógł sprawdzić, jak poszła mu matura próbna 2015/2015 z Operonem.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę".

Więcej o: