Próbna matura z Operonem: sprawdź arkusze z języka angielskiego!

Próbna matura z Operonem to doskonała okazja do przetestowania swoich umiejętności. Trzeciego dnia egzaminów maturzyści zmierzą się z językami obcymi. Co roku największą popularnością wśród uczniów cieszy się język angielski. Przypominamy, co znalazło się na próbnej maturze z angielskiego w poprzednim roku.

Próbna matura z Operonem - akcja, która cieszy się dużą popularnością

Próbna matura z Operonem to ogólnokrajowa akcja, która od lat cieszy się ogromną popularnością wśród polskich maturzystów. Dzięki listopadowym egzaminom można sprawdzić, na czym w szczególności powinno się skupić uwagę trakcie przygotowań do majowego egzaminu maturalnego.

Próbna matura z Operonem z angielskiego - czego można się spodziewać?

Na zeszłorocznej próbnej maturze z języka angielskiego na poziomie podstawowym pojawił się między innymi opis w formie odpowiedzi z forum internetowego. Należało opisać ukończoną szkołę gimnazjalną z uwzględnieniem: swoich pozytywnych doświadczeń, problemów uczniów, szkolnej oferty rozwoju zainteresowań oraz scharakteryzować profil idealnego kandydata. Na poziomie rozszerzonym uczniowie mieli do wyboru rozprawkę na temat wad i zalet wycofania zajęć z wychowania fizycznego ze szkół lub artykuł na temat prac wakacyjnych.

embed
embed
embed
embed
embed
embed

Próbna matura z Operonem z angielskiego - arkusze maturalne

26 listopada, godz. 9 - próbna matura Z Operonem 2015/2016, Język angielski, poziom podstawowy [Zobacz arkusze i odpowiedzi]

26 listopada, godz. 14 - próbna matura Z Operonem 2015/2016, Język angielski, poziom rozszerzony [Zobacz arkusze i odpowiedzi]

Próbna matura z Operonem 2015/2016 - bądź na bieżąco na Facebooku!

Wszystkich maturzystów zapraszamy również na nasz fanpage Ożeż w maturę! Tutaj znajdziecie wszystkie istotne informacje na temat egzaminu maturalnego, a także uzyskacie różnego rodzaju pomoce naukowe (arkusze z poprzednich lat, wzory, porady). Co najważniejsze, tutaj możecie dzielić się waszymi wrażeniami i przeczuciami z innymi maturzystami! Wsparcie 24 godziny na dobę!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: