Próbna matura z OPERONEM - matematyka, poziom rozszerzony. Sprawdź arkusze maturalne z poprzedniego roku!

Próbna matura z Operonem z matematyki już jutro! To ostatnie chwile, aby poćwiczyć przed egzaminem na poziomie rozszerzonym. Zobacz arkusze maturalne z próbnej matury z Operonem z zeszłego roku i sprawdź, jakie zadania mogą się pojawić na egzaminie.

Próbna matura 2015/2016 OPERON - arkusze maturalne

Na zeszłorocznej maturze próbnej z Operonem z matematyki na poziomie rozszerzonym arkusz maturalny liczył sobie 13 stron. Przyszli maturzyści mieli do rozwiązania 18 zadań. Oto przykładowe zadania z próbnej matury w nowej formule:

embed
embed

Ponadto należało udowodnić m.in., że dana funkcja ma dokładnie jedno ekstremum lokalne. W arkuszach maturalnych z próbnej matury z Operonem z zeszłego roku pojawiły się też ciągi geometryczne i trójmiany kwadratowe.

Matura próbna z Operonem - matematyka na poziomie rozszerzonym

W arkuszach maturalnych z matematyki w starej formule maturzyści musieli zmierzyć się z następującymi zadaniami:

embed
embed
embed

Oprócz tego na próbnej maturze z Operonem rok temu w arkuszach maturalnych pojawiły się też zadania z logarytmami, z zakresu geometrii czy z wykresami funkcji.

Próbna matura z matematyki, OPERON - harmonogram

Próbna matura z matematyki odbędzie się już za tydzień. Maturzyści przystąpią do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym 25 listopada (środa) o godzinie 14. Na rozwiązanie zadań z arkusza maturalnego będą mieli 180 godzin.

Zadania z próbnej matury 2014/2015 z Operonem - matematyka - poziom rozszerzony - nowa matura - SPRAWDŹ >>>

Zadania z próbnej matury 2014/2015 z Operonem - matematyka - poziom rozszerzony - stara matura - SPRAWDŹ >>>

Matura próbna z Operonem - kiedy wyniki z matematyki?

Wszyscy przyszli maturzyści, którzy chcą sprawdzić, jak poszła im próbna matura z matematyki z Operonem będą mieli taką szansę już dzień po napisaniu próbnego egzaminu. 26 listopada na stronie Edulandia.pl pojawią się arkusze maturalne oraz przykładowe odpowiedzi.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę".

Więcej o: