Próbna matura z Operonem 2015/2016 rozpoczęta! Zobacz zeszłoroczne arkusze maturalne z matematyki (poziom podstawowy)

Próbna matura z Operonem będzie trwała w dniach 24-27 listopada. Ostatnie chwile przed egzaminami warto wykorzystać na przygotowania. Sprawdź, co jeszcze należy przejrzeć przed próbną maturą z matematyki.

Matura próbna z Operonem: matematyka, poziom podstawowy

Próbna matura z matematyki odbędzie się 25 listopada. Tego dnia wszyscy uczniowie, którzy przystąpią do egzaminu, otrzymają arkusze maturalne z poziomu podstawowego. Dodatkowo, w ramach rozszerzenia, można napisać rozszerzoną maturę z matematyki.

9:00 - próbna matura z matematyki (poziom podstawowy) - czas trwania egzaminu to 170 minut.

14:00 - próbna matura z matematyki (poziom rozszerzony) - czas trwania egzaminu to 180 minut.

Próbna matura z matematyki - jakie były pytania w zeszłym roku?

Rok temu, na maturze próbnej z matematyki, na poziomie podstawowym trzeba było wykazać się wiedzą z zakresu równań, nierówności, wykresów funkcji, prawdopodobieństwa czy funkcji trygonometrycznych.

W zadaniach otwartych należało użyć ciągu geometrycznego, wykazać się znajomością pojęcia tożsamości i trójmianu kwadratowego.

Próbna matura z Operonem 2014/2015. Matematyka, poziom podstawowy [Zobacz arkusze i odpowiedzi próbnej matury 2014/2015]

Kiedy pojawią się odpowiedzi i arkusze maturalne próbnej matury z Operonem 2015/2016?

26 listopada, a więc dzień po przeprowadzeniu próbnej matury z matematyki, na naszej stronie pojawią się rozwiązania zadań oraz arkusze maturalne. Każdy uczeń, który zechce sprawdzić jak dobrze napisał egzamin, będzie mógł to zrobić już na drugi dzień!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę".

Więcej o: