Kampania #podziekujnauczycielowi - mówimy "dziękuję" naszym nauczycielom!

Zawsze chciałeś podziękować swojemu nauczycielowi ze szkoły, ale nie wiedziałeś jak się do tego zabrać? Kampania #podziekujnauczycielowi pomoże Ci rozwiązać ten problem!

Nauczyciele - ważni ludzie

Chociaż co roku 14 października obchodzimy Dzień Nauczyciela, to jednak rzadko mówimy swoim mentorom o tym jacy są dla nas ważni i ile im zawdzięczamy. Kampania Podziękuj Nauczycielowi, stworzona przez organizację Biała Czysta, umożliwia nam wyrażenie podziękowań za uznanie, wsparcie i rady, które były i są dla nas nieocenione.

Podziękuj nauczycielowi, to takie proste!

Celem kampanii jest docenienie ważnych dla nas ludzi - nauczycieli. By to zrobić należy nagrać 30-sekundowy filmik, w którym wyrazimy swoje podziękowania dla naszych profesorów. Gdzie umieścić takie wyrazy wdzięczności? Można tego dokonać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest umieszczenie podziękowań na facebookowym profilu Podziękuj Nauczycielowi , drugi to przesłanie filmiku na adres organizatora - www.podziekujnauczycielowi.pl .

Za proste "dziękuję" możesz otrzymać nagrodę

Głównym celem akcji jest zachęcenie do powiedzenia "dziękuję" swym opiekunom naukowym, do wspomnienia i docenienia ich pracy. Kampania ta to jednak nie tylko możliwość publicznego podziękowania swojemu nauczycielowi, ale również okazja wygrania nagród dla autora filmu oraz mentora. Zwycięzcy będą wybierani w danym tygodniu na podstawie kliknięć "lubię to" na Facebooku akcji.

 
Więcej o: