Próbna matura z Operonem 2014/2015 - zobacz arkusze z języka angielskiego!

Próbna matura z Operonem z języków obcych odbędzie się w tym roku 26 listopada. Największą popularnością wśród maturzystów jak co roku cieszy się język angielski. Sprawdź, jakie zadania pojawiły się na próbnej maturze z Operonem w ubiegłym roku!

Próbna matura z Operonem 2015/2016 - już teraz rozpocznij przygotowania!

Systematyczna praca oraz zaangażowanie to klucze do sukcesu na egzaminie maturalnym! Istnieje wiele sposobów, które mogą pomóc w osiągnięciu dobrych wyników. My polecamy rozwiązywanie testów maturalnych z poprzednich lat. Dzięki tego typu metodzie możemy znaleźć wiele cennych informacji - np. to, jakie zagadnienia lub typy zadań w szczególności preferuje egzaminator.

Matura próbna z angielskiego - co pojawiło się w ubiegłym roku?

Próbna matura z języka angielskiego w listopadzie 2014 sprawdzała umiejętność rozumienia tekstów pisanych i słuchanych, a także stopień opanowania środków językowych. Test na poziomie podstawowym zawierał zadanie pisemne, w którym maturzyści musieli stworzyć tekst w formie odpowiedzi z forum internetowego (80-130 słów). Należało w nim scharakteryzować ukończone gimnazjum z opisem występujących tam problemów ucznia, pozytywnych doświadczeń wyniesionych ze szkoły, istniejących tam kół zainteresowań, a także przedstawić profil kandydata idealnego na dane stanowisko. Na poziomie rozszerzonym należało napisać dłuższą wypowiedź na jeden z dwóch tematów (200-250 słów):

wady i zalety wycofania zajęć wychowania fizycznego ze szkół (rozprawka);

artykuł na temat pracy wakacyjnej.

Próbna matura z angielskiego - arkusze

26 listopada, godz. 9 - próbna matura Z Operonem 2015/2016, Język angielski, poziom podstawowy [Zobacz arkusze i odpowiedzi]

26 listopada, godz. 14 - próbna matura Z Operonem 2015/2016, Język angielski, poziom rozszerzony [Zobacz arkusze i odpowiedzi]

Próbna matura z Operonem 2015/2016 - bądź na bieżąco na Facebooku!

Zapraszamy także na nasz fanpage Ożeż w maturę! Tu znajdziecie istotne informacje na temat egzaminu maturalnego, a także uzyskacie pomoce naukowe. Tutaj możecie dzielić się z innymi waszymi przeczuciami i wrażeniami!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: