Projekt FILM-MÓWKA

Projekt FILM-MÓWKA, czyli filmowe rozmowy w Kinie Elektronik zaprasza na: Spotkanie z Agnieszką Holland prowadzone przez Macieja Ślesickiego!

FILM- MÓWKA to projekt nastawiony na otwartą rozmowę wokół sztuki, kultury i filmu.

FILM-MÓWKA to projekcje filmowe, spotkania z artystami, ludźmi kultury i polityki, z osobami zaangażowanymi w aktualne problemy społeczne i polityczne, mającymi wpływ na współczesny styl życia i nowe trendy.

Punktem wyjścia każdego spotkania będzie film.

FILM- MÓWKA opiera się na 3 formułach spotkań, organizowanych naprzemiennie:

1.KLUB FILMOWY FILM-MÓWKI: To pokazy filmów, połączone z dyskusjami. Dyskusje poprowadzą i przygotują uczniowie Liceum Filmowego. To właśnie młodzież przygotuje wszystko, co będzie działo się wokół projekcji filmu.

2. Spotkania FILM-MÓWKI: Zaproszony gość proponować będzie film, który uważa, że każdy powinien zobaczyć. Spotkania będą prowadzone przez Beatę Zaborek (NInA)

3. PIĘKNY UMYSŁ FILM-MÓWKI - to autorski cykl prowadzony przez Macieja Ślesickiego. Na ten czas kino stanie się miejscem spotkań i wymiany myśli ludzi o różnych poglądach. Spotkania będą otwartą rozmową wokół tematu związanego z zaproszonymi gośćmi. Będą to postacie ze świata polityki, psychologii, mediów, filmu, teatru, mody literatury, muzyki. Ludzie, którzy osiągnęli w swojej dziedzinie sukces. Uczestnicy spotkań będą rozmawiać o aktualnych wydarzeniach kulturalnych, problemach społecznych i politycznych.

Uczniowie i studenci (za okazaniem legitymacji): WSTĘP WOLNY

Inni: 5 zł.

Kino Elektronik, ul. Gen. Zajączka 7

Czwartek - 5.11 godzina 17.00 kino Elektronik