Ostatnie wolne miejsca na Studium coachingu Uczelni Łazarskiego

Z dyplomem coacha można znaleźć zatrudnienie w międzynarodowych korporacjach i dużych firmach, organizacjach pozarządowych, ośrodkach psychologicznych i terapeutycznych, administracji państwowej lub rozwijać własną działalność gospodarczą.

Uczelnia Łazarskiego zaprasza na studia osoby, które planują zdobyć nowy zawód i zamierzają ubiegać się o międzynarodową akredytację ICF - International Coach Federation na poziomie ACC.

Certyfikat ICF uznawany jest w ponad 120 krajach na całym świecie, dając możliwość wykonywania zawodu nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jednocześnie studia pozwalają na zdobycie kompetencji, które można wykorzystać w różnych specjalizacjach coachingowych, takich jak: coaching kariery, coaching w ochronie zdrowia, executive coaching, business coaching, diet coaching i wiele innych.

- Coach to osoba, która w swojej ścieżce rozwoju ma za zadanie nauczyć się kilku podstawowych kompetencji powalających na pracę z drugim człowiekiem. Są to m.in. uważność na drugiego człowieka, słuchanie i słyszenie, zadawanie pytań w sposób świadomy i celowy, podążanie za klientem, czyli słyszenie i widzenie rozbieżności w komunikatach werbalnych i niewerbalnych, widzenie i umiejętne nazywanie emocji, umiejętność radzenia sobie z emocjami własnymi i klienta, budowanie świadomości klienta, czyli stosowanie pytań i narzędzi coachingowych tak, aby klient zobaczył inne możliwości tej samej sytuacji - mówi Izabela Kluzek, kierownik Studium coachingu Uczelni Łazarskiego.

Rekrutacja na studia trwa do wyczerpania limitu miejsc, a zajęcia ruszają już 24 października 2015 r. Więcej informacji na stronie: http://www.lazarski.pl/pl/oferta/studia-podyplomowe/akademia-trenera-biznesu/studia-podyplomowe/studium-coachingu/

Zapraszamy także do oglądania nagrania video z Izabelą Kluzek, która odpowiada o programie studiów.