Życzenia na Dzień Nauczyciela 2015

Dzień Edukacji Narodowej, czyli Dzień Nauczyciela obchodzimy 14 października. Z tej okazji wypada złożyć życzenia wszystkim nauczycielom, którzy wiele wysiłku wkładają w to, aby przekazać nam maksimum wiedzy. Jakie życzenia możesz złożyć swojemu ulubionemu nauczycielowi?

Dzień Nauczyciela 2015 - przykładowe życzenia

Z okazji Dnia Nauczyciela warto pokazać naszym belfrom, że doceniamy ich starania i trud włożony w naszą edukację. Możecie zadedykować im poniższy wierszyk:

"Kiedy pójdę w świat, W daleką drogę, I gdy ciężko będzie mi, Gdy pomyślę: "już nie mogę" Wtedy w myślach będziesz Ty. Bo uczyłeś mnie by walczyć, By po słusznej stronie iść, Nauczycielu drogi, powiem prawdę, Taki jak Ty, chciałbym być."

Dzień Nauczyciela - miłe słowa dla wychowawczyni

Wychowawczyni klasy to szczególny rodzaj pedagoga - to właśnie ona najlepiej zna swoich wychowanków. Dlatego w Dniu Edukacji Narodowej należą się jej szczególne życzenia! Oto przykładowe z nich:

"Naszej Pani dziś składamy słoneczne życzenia: zdrowia, szczęścia i radości i marzeń spełnienia. Aby zawsze było słońce i uśmiech na twarzy, aby wszystko się spełniło o czym Pani marzy."

"Życzymy Pani tak jak nikt nie życzy,

Spełnienia wszystkich marzeń,

Zdrowia, szczęścia i słodyczy.

I życzymy tak, jak życzy dobra wróżka

By spełniły się życzenia

Z samego końca Pani serduszka."

Dzień Nauczyciela 2015 - podziękuj nauczycielowi za jego ciężką pracę

Dzień Nauczyciela to szczególny moment, kiedy możecie okazać swoim ulubionym profesorom sympatię i wyrazy wdzięczności. Pomogą wam w tym takie wierszyki:

"I choć świat się zmienia to nadal są w modzie szczere życzenia, którymi pragniemy dziś wyrazić wdzięczności wiele Dla Was, drodzy Nauczyciele!!!" "Rzekę pięknych kwiatów znamy, tulipanów, róż i bzów. Dla nauczycieli mamy, Najpiękniejszy bukiet słów."

"Kochani Nauczyciele, bądźcie wciąż z nami! Czy jesteśmy duzi czy jeszcze mali. Życzymy Wam szczęścia na następne lata - niech żyje i rozkwita nasza oświata!!!"

"W dniu tego wspaniałego święta, za trudną pracę z nami i okazane serce, chylimy głowy w ogromnej podzięce."