Ostatnie dni rekrutacji na studia podyplomowe Uczelni Łazarskiego

Skorzystaj z zaproszenia Uczelni Łazarskiego na roczne studia podyplomowe. Wybierz atrakcyjny kierunek dla siebie, który pomoże Ci w rozwoju umiejętności, zdobyciu upragnionego awansu lub nowego zawodu.

Dołącz do grupy słuchaczy wybranego przez Ciebie kierunku:

Analityk rynku - zdobądź nowy zawód i umiejętności, aby ubiegać się o zatrudnienie w wiodących firmach i instytucjach przygotowujących lub wykorzystujących analizy rynku.

E-commerce - rozwijaj umiejętności niezbędne do prowadzenia własnego sklepu internetowego.

Funkcjonariusz administracji unijnej - przygotuj się do złożonego procesu rekrutacji do instytucji UE, zwanego konkursem EPSO - Europejskiego Urzędu Doboru Kadr.

Pakiet 3 praw: prawo medyczne, ochrony zdrowia, pacjenta - postaw na specjalizację i rozwijaj wiedzę w zakresie prawnych aspektów szeroko rozumianej ochrony zdrowia.

Prawo sportu i rozrywki - połącz pasję do sportu z prawem. Poznaj różnice między europejskim a amerykańskim modelem sportu, problematykę międzynarodowych struktur sportowych i pozycji prawnej sportowców.

Psychologia w zarządzaniu - rozwijaj umiejętności psychologiczne, aby skutecznie budować i motywować zespół, rozwiązywać konflikty oraz trafnie rozpoznawać potrzeby klientów.

Rzecznik prasowy w administracji państwowej i samorządowej - poznaj prawdziwy warsztat pracy rzecznika prasowego, sprawdzone sposoby budowania wizerunku publicznego i rozwiązywania sytuacji kryzysowych w mediach.

Studium coachingu - sięgnij po wysokorozwinięte kompetencje interpersonalne i przygotuj się to zawodu coacha.

Zarządzanie infrastrukturą sportową - poznaj tajniki zarządzania infrastrukturą sportową i know-how sukcesu komercyjnego obiektu sportowego w trakcie spotkań i warsztatów z ich zarządcami

Więcej kierunków znajduje się na stronie Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego www.ckp.lazarski.pl . Rekrutacja trwa do 15 października 2015 r. Zostały ostatnie wolne miejsca.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z Sylwią Chojnacką, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl