Nasi studenci jedyni z Europy wezmą udział w konkursie w Detroit!

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu jest jedyną uczelnią z Polski i z Europy, która weźmie udział w The 2015 General Motors. Organizatorem tego konkursu, który rozpocznie się 8 października 2015r., dla najlepszych i najzdolniejszych studentów logistyki są Wayne State University oraz General Motors. Reprezentacje 24 uczelni z USA, Kanady, Chin, Meksyku, Brazyli oraz MWSLiT z Polski będą rozwiązywać case study stworzone przez General Motors.

W trakcie wyjazdu będzie możliwość zwiedzenia przez uczestników Detroit, gdzie z pewnością nie zabraknie okazji do integracji oraz do nawiązania nowych kontaktów, które mogą okazać się bardzo wartościowe w przyszłości. Zgodnie z programem, studenci oraz ich opiekunowie będą mogli także zwiedzieć zakład montażowy General Motors, gdzie produkowane są m.in. Chevrolet Volt i Cadillac ELR. Dodatkowo wezmą udział w sesji panelowej z młodymi menedżerami z działu łańcucha dostaw. Podczas panelu zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wyłonieni zwycięzcy.

Studenci oraz ich opiekun spędzą w Detroit 5 dni. Koszty zakwaterowania oraz wyżywienia pokrywa sponsor konkursu - General Motors.

Wyjazd ten to świetna okazja dla studentów MWSLiT oraz naszej uczelni, aby poznać wpływowych menedżerów z branży oraz zapoznać się projektami innych uczelni z całego świata.