"Rzecznik prasowy kontra media" - debata na Łazarskim

W świecie mediów liczy się przede wszystkim szybkość oraz sprawdzenie informacji. W świecie rzecznika pośpiech nie jest wskazany, wręcz zabroniony. Liczy się za to kompetencja oraz wiarygodność.

Jak zatem zadbać o dobre relacje z dziennikarzami? Jak ukształtować prawdziwy przekaz? Jak radzić sobie w czasach nowoczesnych mediów, gdzie informacje podawane są błyskawicznie? Jak i kiedy autoryzować swoje wypowiedzi? Na te pytania będą odpowiadać uczestnicy debaty "Rzecznik prasowy kontra media". Celem spotkania jest przybliżenie pracy rzecznika prasowego osobom zainteresowanym rozwojem w obszarze zarządzania informacją i reprezentowania firmy w kontaktach z mediami.

Goście debaty

W debacie udział wezmą:

Maciej Karczyński, rzecznik prasowy ABW

Izabela Dudkiewicz, wydawca Radia ZET

Izabella Laskowska, specjalista i doradca ds. komunikacji społecznej i public relations

Robert Zieliński, dziennikarz śledczy TVN24.pl

Czas i miejsce

Debata "Rzecznik prasowy kontra media" odbędzie się 22 września 2015 r. w godz. 17:00-18:30 w sali 130 Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy studentów i absolwentów prawa, administracji, nauk społecznych, dziennikarstwa, nauk politycznych, zarządzania i bezpieczeństwa wewnętrznego oraz osoby, które pracują lub chcą pracować z mediami.

Uwaga. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy na stronie wydarzenia: www.ckp.lazarski.pl/rzecznik-prasowy/