KONKURS! Masz jeszcze szansę wygrać staż!

Interesujesz się dziennikarstwem? Zawsze chciałeś zobaczyć swoje teksty opublikowane w internecie? Chcesz poznać tajniki pracy redakcyjnej od środka? Odwiedź Internetowe Targi Edukacji i wygraj płatny staż w jednej z naszych redakcji! Masz jeszcze szansę wysłać swój artykuł i wygrać płatny staż. Zgłoszenie przyjmujemy do 7 października!

Bądź gościem Targów i wygraj płatny staż!

W tym roku dla uczestników Internetowych Targów Edukacji wraz z redakcją Metrocafe.pl przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym do wygrania są dwa płatne staże: w redakcji serwisu Edulandia.pl oraz w redakcji Metrocafe.pl .

Zadanie konkursowe

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać jedno zadań konkursowych:

1. "Pięć powodów, dla których warto studiować na tej uczelni" (uczestnik wybiera uczelnię spośród szkół biorących udział w Targach)

2. "Wywiad z absolwentem lub wykładowcą uczelni" (uczestnik może zadać maksymalnie 5 pytań) Konkurs potrwa od 7 września do 7 października.

Współorganizatorem konkursu jest Metrocafe.pl. Prace konkursowe należy wysyłać na adres: kontakt_edulandia@agora.pl

Nagrodą w konkursie jest płatny staż. Jury wyłoni dwóch laureatów. Jeden z laureatów odbędzie miesięczny staż w redakcji Metrocafe.pl, drugi - w redakcji Edulandia.pl. Staż rozpocznie się w październiku i potrwa do końca miesiąca.

Zapoznaj się REGULAMINEM konkursu.

Internetowe Targi Edukacji - z nami znajdziesz uczelnię marzeń!

Internetowe Targi Edukacji są dedykowane zarówno maturzystom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze studiami i szukają idealnej uczelni dla siebie, jak i obecnym studentom, którzy myślą o dalszym rozwoju swojej kariery naukowej. Pasjonaci języków obcych będą zaś mogli przebierać w ofertach przygotowanych specjalnie dla nich przez najlepsze szkoły językowe z całego kraju.

Gdzie szukać Targów?

Platforma targowa znajduje się pod adresem www.targi.gazeta.pl . Targi potrwają od 7 września do 7 października.

Co na studiach piszczy

Ponadto na platformie targowej znajdziecie artykuły na najciekawsze tematy edukacyjne. Podpowiadamy, jak znaleźć odpowiedni kierunek studiów, przypominamy o prawach i obowiązkach studenta, doradzamy, jak mądrze wybrać mieszkanie na czas studiów i o wiele więcej!

Spotkajmy się na Internetowych Targach Edukacji!

Więcej o: