Ostatnie wolne miejsca na bezpłatne, pokazowe zajęcia MBA!

W sobotę, 12 września, w Akademii Leona Koźmińskiego odbędą się dni otwarte dla kandydatów na studia MBA. To niepowtarzalna okazja, aby poczuć atmosferę, która panuje na zajęciach w jednej z najlepszych biznesowych uczelni w Polsce. Odwiedzający tego dnia mury Akademii, będą mogli spotkać się z wykładowcami, a także wziąć udział w specjalnie przygotowanych wykładach.

"MBA OPEN DAY W KOŹMIŃSKIM" to inicjatywa realizowana z myślą o osobach poszukujących optymalnego programu studiów MBA. Spotkanie daje możliwość dokładnego poznania bogatej oferty edukacyjnej Akademii Leona Koźmińskiego. To także szansa na osobistą rozmowę z organizatorami studiów na temat praktycznych aspektów poszczególnych programów.

Specjalnie dla uczestników Dnia Otwartego przygotowano dwa wykłady. Zajęcia z ekonomii poprowadzi dr Jacek Tomkiewicz. Z kolei prof. Robert Rządca wspólnie z uczestnikami będzie szukał odpowiedzi na pytanie, czy można racjonalnie i skutecznie nawiązywać relacje i budować koalicje w biznesie. Zajęcia te odbędą się w formie warsztatów z negocjacji.

Oferta studiów MBA w ALK jest bardzo rozbudowana. Listę otwierają wszechstronne studia menedżerskie "Executive MBA". Autorski program uczelni jest od lat wysoko notowany na liście stu najlepszych programów MBA na świecie, publikowanej przez "Financial Times". W ostatniej edycji zestawienia znalazł się na 45. miejscu, jako jedyny program z Polski. Osoby poszukujące studiów sprofilowanych pod konkretną branżę mogą wybrać m.in. "MBA Finanse", "MBA IT", "MBA dla kadry medycznej", "MBA dla inżynierów" czy "MBA HR". Dzięki nim można zdobyć nie tylko dyplom MBA, lecz także potwierdzenie kompetencji w określonej dziedzinie.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach "Financial Times".Aby wziąć udział w Dniu Otwartym MBA, należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej: www.kozminski.edu.pl/mbaday/.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!