Ruszają Internetowe Targi Edukacji. Z nami znajdziesz uczelnię dla siebie!

Już 7 września rusza X edycja Internetowych Targów Edukacji. To niepowtarzalna okazja, aby bliżej zapoznać się z uczelniami, programami studiów i możliwościami, jakie oferują szkoły wyższe i nie tylko. To szansa dla tych, którzy na studia dopiero się wybierają jak i dla tych, którzy swoją przygodę ze studiowaniem rozpoczęli już jakiś czas temu i myślą o dalszym rozwoju. Co jeszcze czeka na Internetowych Targach Edukacji? W tym roku mamy dla Was specjalny konkurs!

Wszystkie szkoły w jednym miejscu

Internetowe Targi Edukacji już po raz kolejny odbędą się na specjalnej platformie. Goście Targów będą mogli wybrać się na wirtualny spacer po halach, na których znajdą uczelnie z całej Polski. Hale targowe zostały podzielone pod kątem stopnia studiów. Oddzielna hala jest dedykowana szkołom policealnym i językowym.

Dzięki temu każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie. Internetowe Targi Edukacji są dedykowane zarówno maturzystom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze studiami i szukają idealnej uczelni dla siebie, jak i obecnym studentom, którzy myślą o dalszym rozwoju swojej kariery naukowej. Pasjonaci języków obcych będą zaś mogli przebierać w ofertach przygotowanych specjalnie dla nich przez najlepsze szkoły językowe z całego kraju.

Ponadto na platformie targowej znajdziecie artykuły na najciekawsze tematy edukacyjne. Podpowiadamy, jak znaleźć odpowiedni kierunek studiów, przypominamy o prawach i obowiązkach studenta, doradzamy, jak wybrać odpowiednie mieszkanie na czas studiów i o wiele więcej!

Gdzie szukać Targów?

Platforma targowa znajduje się pod adresem www.targi.gazeta.pl . Targi potrwają od 7 do 30 września .

Patronami Internetowych Targów Edukacji są Wolters Kluwer, Forum Akademickie i portal kierunkistudiow.pl.

Bądź gościem Targów i wygraj płatny staż!

W tym roku dla uczestników Internetowych Targów Edukacji wraz z redakcją Metrocafe.pl przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym do wygrania są dwa płatne staże: w redakcji serwisu Edulandia.pl oraz w redakcji Metrocafe.pl . Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać jedno zadań konkursowych: 1. "Pięć powodów, dla których warto studiować na tej uczelni" (uczestnik wybiera uczelnię spośród szkół biorących udział w Targach) 2. "Wywiad z absolwentem lub wykładowcą uczelni" (uczestnik może zadać maksymalnie 5 pytań) Konkurs potrwa od 7 do 21 września.

Współorganizatorem konkursu jest Metrocafe.pl. Prace konkursowe należy wysyłać na adres: kontakt_edulandia@agora.pl Nagrodą w konkursie jest płatny staż. Jury wyłoni dwóch laureatów. Jeden z laureatów odbędzie miesięczny staż w redakcji Metrocafe.pl, drugi - w redakcji Edulandia.pl. Staż rozpocznie się w październiku i potrwa do końca miesiąca.

Spotkajmy się na Internetowych Targach Edukacji!

Więcej o: