Uczelnia Łazarskiego zaprasza na Dzień Otwarty Wydziału Prawa i Administracji

W czwartek 27 sierpnia w godzinach 11.00 - 13.00 na Uczelni Łazarskiego odbędzie się Dzień Otwarty Wydziału Prawa i Administracji. Kandydaci i ich rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną i programami studiów, porozmawiać ze studentami oraz wykładowcami czy zwiedzić kampus.

W tym dniu na wszystkich zainteresowanych dobrym wykształceniem będą czekać wykładowcy i studenci Wydziału Prawa i Administracji. Przygotowano szereg atrakcji, wśród których jest wykład otwarty pt. "Czym jest prawo i nowoczesne administrowanie. Możliwe ścieżki kariery", prof. dr hab. Ryszard Strzelczyka, a także prelekcja o tym, jak studiować, aby mieć po studiach ciekawą pracę, związaną z realizowaniem pasji.

Podczas Dnia Otwartego będzie można zapoznać się ze szczegółową ofertą Wydziału, spotkać się ze studentami oraz zwiedzić kampus Uczelni.

Program

11:00 - Powitanie - dr Mieczysław Błoński, dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego.

11:05 - Wykład "Czym jest prawo i nowoczesne administrowanie. Możliwe ścieżki kariery" - prof. dr hab. Ryszard Strzelczyk.

11:30 - Wykład "Jak studiować, żeby mieć ciekawą pracę zawodową, prowadzić projekty naukowe i realizować swoje pasje".

12.15 - Prezentacja oferty edukacyjnej Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego - Piotr Podgórski.

12.30 - Spotkanie ze studentami i zwiedzanie Uczelni wraz z Samorządem Studentów Uczelni Łazarskiego.

Kiedy

27 sierpnia 2015 r., czwartek, godz. 11.00 - 13.00

Gdzie

Uczelnia Łazarskiego (sala 130), ul. Świeradowska 43 w Warszawie (10 minut pieszo od stacji metra Wilanowska)

Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego

- To najlepszy Wydział Prawa uczelni niepublicznych w Polsce.

- Aż 17 specjalizacji, w tym m.in.: z prawa farmaceutycznego, medycznego, fuzji i przejęć, podatkowego, sportowego, lotniczego czy kryminalistyki.

- Otrzymał ocenę wyróżniającą, najwyższą z możliwych przyznawaną przez Polską Komisję Akredytacyjną we wszystkich ośmiu badanych kategoriach: koncepcja rozwoju kierunku, cele i efekty kształcenia, system ich weryfikacji, a także program studiów, zasoby kadrowe, infrastruktura dydaktyczna, prowadzone badania naukowe, system wsparcia studentów w procesie uczenia się oraz wewnętrzny system zapewnienia jakości kształcenia.

- Zajmuje I miejsce wśród uczelni niepublicznych w IX Rankingu Wydziałów Prawa przygotowanym przez "Dziennik Gazetę Prawną".

- Znajduje się na I miejscu wśród uczelni niepublicznych w IV Rankingu Wydziałów Prawa "Rzeczpospolitej".

- Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku Uczelni Łazarskiego i odebrania prezentu.

Więcej szczegółów na www.lazarski.pl