Jak połączyć sport i prawo?

Już od października możesz rozwijać swoje zainteresowania prawem sportowym na Łazarskim. Droga do osiągnięcia tego celu jest bardzo prosta. Skorzystaj z zaproszenia na roczne studia podyplomowe Prawo sportu i rozrywki Uczelni Łazarskiego i nadaj rozpędu swojej karierze. Rekrutacja trwa do 30 września 2015 r.

Studia podyplomowe Prawo sportu i rozrywki Uczelni Łazarskiego są adresowane do wszystkich osób zainteresowanych prawem sportu i rozrywki oraz stosujących prawo w praktyce. Ich ukończenie może być szczególnie przydatne dla osób, które chcą rozwijać karierę zawodową w branży sportowej i rozrywkowej, a także osób współpracujących z tymi branżami.

Na studiach będą omawiane m.in. zagadnienia z zakresu prawa sportowego, bezpieczeństwa w sporcie, rozwiązywania sporów sądowych, prawa konkurencji w sporcie i rozrywce, pozycji prawnej sportowców oraz organizatorów działalności sportowo-rozrywkowej.

Studenci poznają przepisy prawa cywilnego, karnego, podatkowego i antymonopolowego, które ściśle wiążą się z aktywnością w sferze sportu i rozrywki.

Zajęcia poprowadzą wybitni akademicy i doświadczeni praktycy prawa, członkowie Polskiego Towarzystwa Prawa Sportowego, prelegenci wielu konferencji poświęconych zagadnieniom prawa sportowego.

Pomysłodawcą i kierownikiem studiów podyplomowych Prawo sportu i rozrywki Uczelni Łazarskiego jest dr hab. Marek Kolasiński, specjalista od prawa Unii Europejskiej, sportu, konkurencji i własności intelektualnej.

Więcej informacji na stronie: http://www.lazarski.pl/pl/oferta/studia-podyplomowe/akademia-praktykow-prawa/studia-podyplomowe/prawo-sportu-i-rozrywki/