Konkurs "Pyszne według studenta" rozstrzygnięty! Poznajcie zwycięskie dania!

Potwierdziła się teza, że studencka wyobraźnia nie ma granic - także w kwestii gotowania. Przyszło do nas aż 340 zgłoszeń! Wyłonienie laureatów było bardzo trudne, ale po burzliwych naradach wybraliśmy zwycięskie przepisy i ich autorów. Kto zgotował sobie danie na miarę nagrody głównej?

Kreatywność i szybkość na miarę studenta

Przypomnijmy: konkurs "Pyszne według studenta" trwał od 18 maja do 16 czerwca i był organizowany wraz z serwisem Pyszne.pl . Ocenialiśmy:

- szybkość i ekonomiczność,

- pomysłowość,

- estetykę dania,

- przepis - pod względem językowym i logicznym.

A zwycięski przepis to...

Już wszystko jasne. Pierwszą nagrodę i smartfon Samsung Galaxy S6 otrzymuje Edyta M. za crostini z pate z wątróbki z karmelizowaną gruszką. Ten przepis ujął jury swoim wyjątkowym połączeniem smaków i estetyką wykonania.

embed

Fot. Crostini z pate z wątróbki z karmelizowaną gruszką, praca konkursowa Edyty M.

Wyróżniliśmy też...

Jury za najlepsze uznało jeszcze dwa dania: "Sztukę na kromce chleba" Anity R. oraz "Nadzianego wieloryba" Doroty L.

Kolorowe kanapki Anity ujęły nas swoją pomysłowością i prostotą, oraz finezyjnym zaprezentowaniem.

embed

Fot. Sztuka na kromce chleba, praca konkursowa Anity R.

Z kolei pieczony bakłażan Doroty został wyróżniony ze względu na połączenie szybkości wykonania rodem z fast foodów z pożywnością i zdrowiem, których z kolei próżno w nich szukać.

embed

Fot. Nadziany wieloryb, praca konkursowa Doroty L.

Autorki tych dań zostaną nagrodzone voucherami zniżkowymi o wartości 250 zł na zamówienia realizowane za pośrednictwem serwisu Fundatora Pyszne.pl .

Nagrody dla wszystkich uczestników!

Wszyscy, którzy wzięli udział w naszej zabawie i przesłali swoje zdjęcia i przepisy otrzymają vouchery zniżkowe o wartości 5 zł na zamówienia realizowane za pośrednictwem serwisu Fundatora Pyszne.pl . Bony można zrealizować tylko zamawiając jedzenie online w serwisie Pyszne.pl oraz w restauracjach, które posiadają w ofercie płatność online i które dowożą jedzenie pod adres wpisany przez zwycięzcę.

Nagrody zostaną wysłane pocztą, pocztą kurierską lub pocztą e-mail w terminie 14 dni od dnia przesłania przez uczestnika wiadomości zawierającej dane niezbędne do przekazania nagrody.

Dziękujemy wam za wspólną zabawę i życzymy smacznego!

Więcej o: