Wygraj bezpłatną naukę w Szkołach Artystycznych ROE i inne atrakcyjne nagrody

Od 1 czerwca do 15 lipca trwa konkurs na hasło reklamowe Szkół Artystycznych ROE organizowany przez Szkoły Artystyczne Regionalnego Ośrodka Edukacji.

Celem konkursu jest znalezienie pomysłu na slogan, który odda kreatywny i artystyczny charakter naszej działalności. Czekamy na zaskakujące i oryginalne propozycje, które nagrodzimy atrakcyjnymi podarunkami.

Pomysł, które zwycięży zostanie wykorzystany w kampanii reklamowej Szkół Artystycznych ROE.

Do udziału w konkursie namawiamy wszystkich, nie tylko słuchaczy, przyjaciół czy partnerów ale również osoby które usłyszały po raz pierwszy o Szkołach Artystycznych ROE.

Konkurs jest bezpłatny i ma charakter otwarty. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie.

Każdy uczestnik może przysłać aż 3 propozycje.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 lipca 2015r. na stronie internetowej organizatora http://szkolyartystyczne.roe.pl/konkurs-na-haslo-reklamowe.

Dla zwycięzcy konkursu przewidziana jest główna nagroda: bezpłatna nauka na wybranym kierunku uruchomionym w naborze 2015/2016 (do wyboru nauka: we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie lub Katowicach).

Przewidziane są również atrakcyjne nagrody za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca. Wszyscy laureaci dodatkowo otrzymają zestaw gadżetów reklamowych Szkół Artystycznych ROE.

Pytania dotyczące konkursu można kierować na adres: bbochenek@roe.pl