UEP Party - Najciekawsi ludzie, najlepsza muzyka!

Pięć miast, pięć najlepszych klubów, śmietanka polskich didżejów i doskonała oprawa muzyczna. To właśnie UEP Party, cykl imprez, na który już na przełomie maja i czerwca zaprasza Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Wszyscy miłośnicy dobrej muzyki i przedniej zabawy - przybywajcie!

Najlepsze, wielokrotnie nagradzane kluby, najciekawsi ludzie i prawdziwa muzyczna uczta, od najnowszych bangerów po wiecznie żywe klasyki, od rapu i funku po nowe elektroniczne brzmienia i mash'upy. Do tego nietuzinkowi artyści - na czele z Tomkiem Torresem, wybitnym instrumentalistą, perkusistą zespołu Afromental, który jako gość specjalny cyklu zaprezentuje swój wyjątkowy, klubowy Live Act. Takie właśnie będą imprezy UEP Party, które już teraz powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach wszyscy imprezowicze w Poznaniu, Trójmieście, Szczecinie, Białymstoku i Warszawie.

Na imprezy szczególnie zapraszamy wymęczonych egzaminami dojrzałości maturzystów, którzy poszukują inspiracji w wyborze dalszej ścieżki życiowej. Mile widziani będą też wszyscy studenci odliczający ostatnie dni laby przed zbliżającą się sesją. Gospodarzem i Sponsorem cyklu jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - jedna z najlepszych i najnowocześniejszych uczelni w kraju, która jak bodaj żaden inny uniwersytet w Polsce dba o dobry kontakt ze swoimi aktualnymi, ale i przyszłymi studentami. Stąd właśnie koncepcja cyklu imprez UEP Party, będącego nie tylko zachętą do dalszego rozwoju na uczelni przyjaznej zaludniającym ją żakom, ale też okazją do doskonałej i nieskrępowanej zabawy ze śmietanką polskich artystów klubowych.

Aby zachować nieco klimat studencko-egzaminacyjny, organizatorzy przygotowali dla uczestników możliwość zdobycia bezpłatne wejściówek na imprezę. Wystarczy zdobyć tzw. "Indeks Imprezowy", wykonując proste zadanie na stronie wydarzenia www.uepparty.pl

UEP Party - Najciekawsi ludzie, najlepsza muzyka!

Harmonogram imprez i artyści:

28 maja, Sopot, Klub Czekolada artyści: Mixtee, Tomek Torres - live act / perkusja

10 czerwca, Poznań, SQ

Hi5 Special Edition feat. Tomek Torres

Artyści: SimoBiskup, Tomek Torres - live act / perkusja

11 czerwca, Szczecin, City Hall

Artyści: main floor: dj Prime, dj Sempone, Tomek Torres - live act / perkusja; top floor: Dominik Szczepaniak

12 czerwca, Białystok, Makaron na uszy Białystok Artyści: rezydenci klubu

17 czerwca, Warszawa, DeLite Club

Artyści: rezydenci + Tomek Torres - live act / perkusja

Informacja o biletach już wkrótce.

Gość specjalny

Tomek Torres - perkusja live act

Absolwent Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. Syn muzyka José Torresa. Perkusista Afromental. Współpracował z zespołami:, Krzysztof Urbański Quartet, Jose Torres & Havana Dreams, Quinteto Cubano, Optimystic, Mikromusic, Natasza Urbańska, Kasia Kowalska, Ania Szarmach, Urszula Dudziak, VNM oraz Kuba Badach.

Od 2012 współpracuje z najlepszymi DJ'ami z kraju i z zagranicy jako perkusista Live Act. Współpracował z DJ Bleq, DJ Macu, DJ Kocurr, DJ Romi, a takze z 3-krotnym Mistrzem Świata w DJ'ce - DJ Pro Zeiko. Na co dzień gra w najlepszych klubach w Warszawie (Platinium, DeLite) oraz w innych klubach w całej Polsce.