KONKURS - Pyszne według studenta - ugotuj i zgarnij nagrody

Studenci to niezwykle kreatywna i zaangażowana w życie społeczność. A co jeśli chodzi o gotowanie? Jeżeli potrafisz gotować i chcesz zgarnąć nagrody - koniecznie musisz wziąć udział w konkursie "Pyszne według studenta". Ugotuj, zrób zdjęcie, napisz przepis i wyślij - nie pozwól, żeby taka okazja przeszła ci koło nosa.

Zgotuj sobie nagrodę

Aby wziąć udział w Konkursu należy w terminie od 18.05.2015 r. od godz. 16:00 do 15.06.2015 r. do godz. 23:59 wykonać zadanie konkursowe tj. nadesłać przepis wraz ze zdjęciem na najlepsze danie studenckie. Na zdjęciu powinna znajdować się wykonana potrawa. Zdjęcie konkursowe może zostać przesłane w pliku jpg, gif, przy czym powinno być w rozmiarze nie większym niż 3 MB.

Atrakcyjna nagroda pobudza kreatywność

Trudno przejść obojętnie koło takiego konkursu, szczególnie, że organizatorzy zatroszczyli się o to, żeby najlepsi zostali obdarowani atrakcyjnymi nagrodami. Dla laureata konkursu "Pyszne dla studenta" czeka zestaw obejmujący nagrodę rzeczową tj. smartfon. Dla dwóch uczestników, którzy zostaną wyróżnieni przyznane zostaną vouchery zniżkowe na zamówienia realizowane za pośrednictwem serwisu Fundatora Pyszne.pl, o wartości 250 zł.

Dla wszystkich pozostałych jest voucher zniżkowy na zamówienia realizowane za pośrednictwem serwisu Fundatora Pyszne.pl, o wartości 5 zł. Nagrody zostaną wysłane pocztą, pocztą kurierską lub pocztą e-mail w terminie 14 dni od dnia przesłania przez uczestnika wiadomości zawierającej dane niezbędne do przekazania nagrody.

Nikt nie będzie przegrany i każdy zostanie doceniany za kulinarne wojaże z perspektywy studenckiej!

Zapoznaj się szczegółowo z REGULAMINEM

Kilka wskazówek kulinarnych

Przygotowując pracę konkursową warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, które będą brane pod uwagę przy ocenie:

- Szybkość i ekonomiczność,

- Pomysłowość,

- Estetyka dania,

- Przepis - pod względem językowym i logicznym.

To cztery główne filary, mogące przybliżyć was do nagrody w konkursie "Pyszne według studenta". Niech to będą wskazówki, które pokażą wam to, na czym warto się skupić i co wziąć pod uwagę przy wysyłaniu pracy. W każdym filarze możecie uzyskać od 0 do 10 punktów. Suma wszystkich punktów wyłoni szczęśliwca, który wygra konkurs i zdobędzie główną nagrodę.

Organizatorami konkursu są

- Pyszne.pl

- Edulandia.pl