Matura 2015: geografia [odpowiedzi, arkusz CKE, rozwiązania] Już po maturze z rozszerzonej geografii! Kiedy odpowiedzi?

Matura z geografii trwała trzy godziny. Teraz każdy maturzysta szuka odpowiedzi do matury z geografii. Egzamin maturalny absolwenci pisali od 9:00, ale ci, dla których matura z geografii okazała się prosta, szybko udzielili odpowiedzi i wyszli z sali egzaminacyjnej wcześniej. Do matury z geografii odpowiedzi przygotowane przez naszych ekspertów opublikujemy jeszcze dziś. Zobacz arkusz maturalny z geografii i odpowiedzi!

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY, NOWA MATURA >>

Matura 2015 z geografii: poziom rozszerzony. Nie dało się nie zdać

Na maturze z geografii rozszerzonej absolwenci mają rozwiązanie arkusza 180 minut. Matura z geografii nie jest obowiązkowa i niezdobycie 30 proc. nie skutkuje niezdaniem całej matury, lecz może uniemożliwić dostania się na wymarzone studia. Sprawdź, więc przykładowe odpowiedzi ekspertów edulandii.pl!

Matura 2015, geografia. Na rozszerzonej geografii dużo trudnych pytań?

Na maturze z geografii polecenia wymagające wiedzy o czynnikach wpływających na rozmieszczenie ludności, to jedne z najtrudniejszych zadań dla maturzystów. Na maturach z ubiegłych lat także porównywanie obszarów na podstawie mapy okazało się bardzo problematyczne. Na maturze z geografii kłopotów przysporzyły też kwestie politycznego zróżnicowania świata.

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015: geografia. Odpowiedzi z poziomu rozszerzonego

Matura z geografii zakończyła się przed chwilą. Na oficjalne wyniki matury z geografii trzeba czekać do czerwca. Jednak jeszcze dziś eksperci Edulandia.pl rozwiążą zadania z arkusza CKE z geografii i podadzą przykładowe odpowiedzi . Sprawdź odpowiedzi do matury z geografii, dowiedz się, ile zdobyłeś punktów z tego egzaminu!

Więcej o: