SGHeart - pomagamy naszemu niepełnosprawnemu studentowi wystartować w Rio

Projekt SGHeart powstał w celu realizacji konkretnego celu. Mateusz Błażejewski jest studentem SGH, który doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego. Mateusz odnalazł jednak pasję w sporcie. Został pływackim Mistrzem Polski, a teraz ma szansę na start w Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro.

SGHeart - pomagamy Mateuszowi wystartować w Rio

Projekt SGHeart powstał, by pomagać i integrować społeczność SGH wokół jednego celu. Mateusz Błażejewski jest studentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, który kilka lat temu uległ wypadkowi. Doznał złamania kręgosłupa i uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Pieniądze zebrane dla niego pomogą w sfinansowaniu jego rehabilitacji. Codziennie przechodzi ćwiczenia rehabilitacyjne, a kilka razy w roku jeździ na terapię do specjalistycznej kliniki w Katowicach.

Mateusz Błażejewski - prawdziwa pasja do pływania

Mateusz odnalazł pasję w sporcie. Jest pływackim Mistrzem Polski z dużą szansą na start w Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. Nakręciliśmy film o Mateuszu, w którym opowiada on o wypadku i swojej pasji do pływania.

 

Jak można pomóc Mateuszowi

W kwietniu namawialiśmy studentów, pracowników, absolwentów do przekazania 1% podatku na rehabilitację Mateusza. Trwa też Akcja Grosik, w której organizacje studenckie z SGH rywalizują ze sobą o to, kto zbierze najwięcej monet o nominałach 1, 2 i 5 gr. Liczy się waga!

W ramach projektu SGHeart odbyły się już loterie, trwa konkurs fotograficzny, a wkrótce także będziemy bić rekord w długości kolejki do dziekanatu. Dochód z każdej z tych imprez przekazywany jest na rzecz Mateusza . Cały czas można także wpłacać pieniądze indywidualnie na konto fundacji opiekującej się Mateuszem.

Więcej informacji na: www.sgheart.org

Fundacja Dzieciom

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa NR KONTA: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 TYTUŁ PRZELEWU:15713 Błażejewski Mateusz - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia