Zdobądź dyplom MBA IT Uczelni Łazarskiego

Specjaliści ds. personalnych i rekrutacji pracowników w sektorze IT są zgodni, że branża informatyczna ma świetlaną przyszłość. Uczestniczymy w technologicznej rewolucji, która niesie ze sobą innowacyjne rozwiązania informatyczne, a także zagrożenia, wynikające z cyberprzestępczości, przetwarzania i przechowywania danych w firmie. Chcąc sprostać oczekiwaniom pracodawców, specjaliści ds. IT powinni stale doskonalić swoje umiejętności merytoryczne i kompetencje miękkie.  

Jeśli odpowiadasz za bezpieczeństwo informatyczne w firmie i chcesz dalej rozwijać swoją karierę w IT, musisz wykorzystywać sprawdzone rozwiązania oraz specjalistyczną wiedzę z zarządzania, ekonomii menedżerskiej i psychologii biznesu.

Zaskocz swojego pracodawcę i uzupełnij swoje CV o nowy dyplom prestiżowej uczelni. Nadaj rozpędu swojej karierze i wyznacz sobie cel, do którego dążysz. Jeśli Twoim celem jest awans, kierujesz lub chcesz kierować wieloma projektami informatycznymi w firmie, sprawdź koniecznie program MBA IT Uczelni Łazarskiego . Program MBA IT jest nowością w ofercie programów MBA Uczelni Łazarskiego profilowanych branżowo (pozostałe to MBA w lotnictwie, MBA Energetyka, MBA w ochronie zdrowia i MPA). Powstał z inicjatywy dr. Aleksandra Kisila, eksperta od zarządzania i przywództwa, trenera i coacha.

Wykład inauguracyjny oraz pierwsze zajęcia z MBA IT odbędą się w październiku 2015 r. Program studiów będzie w całości realizowany w języku polskim. Obejmie ponad 430 godzin. Zajęcia będą prowadzone w kameralnej grupie w formie interaktywnych ćwiczeń, warsztatów oraz wykładów i konwersatoriów. Formą zaliczenia programu będzie przygotowanie i obrona pracy dyplomowej.

- Dajemy słuchaczom możliwość uczenia się samodzielnego rozwiązywania rzeczywistych problemów w firmie, związanych z zarządzaniem i bezpieczeństwem IT. Chcemy, aby koncentrowali się na zwiększaniu efektywności dostarczania właściwych rozwiązań informatycznych dla firm. Dzięki interaktywnej formie prowadzenia zajęć, każdy uczestnik programu MBA będzie mógł wejść w rolę szefa i zmierzyć się z jego codziennymi obowiązkami, np. prowadząc negocjacje i mediacje, optymalizując procesy reorganizacyjne w obszarze struktury, produktów lub usług, inspirując i motywując najlepszych pracowników w firmie - mówi dr Aleksander Kisil, ekspert od zarządzania i przywództwa, dyrektor programu MBA IT Uczelni Łazarskiego.

Program MBA IT Uczelni Łazarskiego został przygotowany na bazie różnych doświadczeń wielu menedżerów, którzy na co dzień stosują najlepsze praktyki biznesowe. Tematyka zajęć będzie dotyczyła m.in. takich obszarów jak zarządzanie projektami, zarządzanie jakością, zarządzanie zespołem i firmą, ekonomia menedżerska, strategia firmy, CSR i etyka biznesu, kultura organizacyjna, coaching pracowników, rachunkowość zarządcza, ochrona danych, prawo autorskie i umowy handlowe w IT, marketing i sprzedaż, bezpieczeństwo systemów IT, psychologia biznesu i przywództwo.

- Zajęcia poprowadzą znakomici menedżerowie, z doświadczeniem w różnych branżach, w tym m.in. w sektorze publicznym, technologii informatycznych i telekomunikacyjnych, energetycznym, finansowym, a także doświadczeni prawnicy, ekonomiści oraz specjaliści od marketingu, komunikacji korporacyjnej i CSR - dodaje dyrektor programu MBA IT Uczelni Łazarskiego.

Warunkiem przystąpienia do procesu rekrutacji jest posiadanie dyplomu magistra, złożenie kompletu dokumentów, przesłanie CV, dowodu wpłaty za studia i wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego . Więcej informacji: www.ckp.lazarski.pl/studia-mba/mba-it , tel. 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl .