Matura 2016 fizyka - poziom podstawowym. Co musisz umieć wg CKE? [ZADANIA, ARKUSZE CKE]

Matura 2016, fizyka na poziomie podstawowym - ten egzamin już 16 maja o godzinie 9.00. Zanim podejdziesz do matury z fizyki sprawdź, jakie wymagania stawia przed tobą CKE. Jakie zadania pojawią się na maturze 2016 z fizyki? Przygotuj się do egzaminu.

Matura 2016 FIZYKA podstawowa. Jakie ZADANIA na maturze z fizyki?

Arkusz egzaminacyjny CKE na maturze z fizyki na poziomie podstawowym zawierał pytania otwarte i zamknięte w standardach wymagań dla poziomu podstawowego, np. rozumienie podstawowych pojęć i zależności fizycznych, obliczanie wielkości fizycznych, odczytywanie i interpretowanie informacji zawartych w tabeli lub na wykresie, budowanie prostych modeli fizycznych oraz analizowanie przedstawionych wyników doświadczenia.

Zdajesz w tym roku maturę? Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Matura 2016, fizyka, poziom podstawowy. ARKUSZE CKE z poprzednich lat

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Matura 2016 z FIZYKI - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>> <

Matura 2016, FIZYKA, podstawa. Co możesz mieć ze sobą?

Jak na każdej maturze także na maturze z fizyki musisz mieć ze sobą dowód osobisty oraz długopis lub pióro z czarnym wkładem. Na maturę z fizyki powinieneś wziąć także linijkę oraz kalkulator prosty. Szkoła powinna zapewnić ci dostęp do kart wybranych wzorów oraz stałych fizycznych.

Matura 2016 FIZYKA, poziom podstawowy. ODPOWIEDZI, arkusz CKE, zadania

Po każdym egzaminie maturalnym odpowiedzi do testów będzie można sprawdzić w serwisie Edulandia.pl. Nasi eksperci będą rozwiązywać arkusze maturalne zaraz po tym, jak CKE opublikuje je na swojej stronie. Maturzysto, sprawdź, jak poszła ci matura z fizyki 2016!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: