Matura 2016 FIZYKA. Jakie będą zadania? Zobacz ARKUSZE CKE z poprzednich lat

Matura 2016 z fizyki na poziomie podstawowym została zaplanowana na poniedziałek 16 maja. Przed egzaminem warto przejrzeć arkusze CKE z poprzednich lat. Rozwiąż arkusze, zadania i sprawdź odpowiedzi. Odpowiedzi do matury 2016 z fizyki podstawowej znajdziesz na Edulandia.pl.

Matura 2016 FIZYKA, poziom podstawowy - przebieg

Arkusz egzaminacyjny z fizyki na poziomie podstawowym mogą zdawać wyłącznie absolwenci poprzednich lat. Od zeszłego roku licealistów obowiązuje "nowa matura", zgodnie z którą przedmioty dodatkowe można zdawać wyłącznie na poziomie rozszerzonym. Uczniowie otrzymają arkusz o godzinie 9:00, a na jego rozwiązanie otrzymają 120 minut.

Matura 2016 fizyka, poziom podstawowy. ZADANIA z poprzednich lat

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Matura 2016 z FIZYKI - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>> <

Matura 2016, fizyka. Co ze sobą zabrać?

Oprócz dowodu osobistego i długopisu z czarnym tuszem, na maturze z fizyki powinieneś mieć ze sobą linijkę oraz kalkulator prosty. Szkoła powinna zapewnić ci dostęp do kart wybranych wzorów oraz stałych fizycznych.

Matura 2016 FIZYKA. ODPOWIEDZI, arkusze CKE, zadania

Po każdym egzaminie maturalnym odpowiedzi do testów będzie można sprawdzić w serwisie Edulandia.pl. Nasi eksperci będą rozwiązywać arkusze maturalne zaraz po tym, jak CKE opublikuje je na swojej stronie. Maturzysto, sprawdź, jak poszła ci matura z fizyki 2016!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: