Matura 2015, angielski. Jak poszła matura z angielskiego? Podsumowanie drugiego dnia matur

Matura 2015 z angielskiego odbyła się wczoraj. Obowiązkowy egzamin na poziomie podstawowym zdawała większość maturzystów w kraju. Wielu maturzystów zdecydowało się także na rozszerzoną maturę z angielskiego. Jakie są ich wrażenia? Co maturzyści sądzą o organizowaniu dwóch egzaminów jednego dnia? Jak oceniają poziom zadań na tegorocznej maturze? Poznajmy ich opinie.

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK ANGIELSKI, NOWA MATURA, POZIOM ROZSZERZONY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK ANGIELSKI, NOWA MATURA, POZIOM ROZSZERZONY>>

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK ANGIELSKI, STARA MATURA, POZIOM ROZSZERZONY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK ANGIELSKI, STARA MATURA, POZIOM ROZSZERZONY>>

Matura 2015, angielski. Jak wypadł poziom podstawowy?

Obowiązkową maturę z angielskiego określono mianem "banalnej". Wielu maturzystów uznało ten egzamin za najprostszy z egzaminów obowiązkowych na maturze 2015. Poziom zadań maturalnych porównywano do egzaminu gimnazjalnego. Jeden z maturzystów stwierdził, że "dłużej przenosił odpowiedzi na kartę, niż zastanawiał się nad zadaniami". Matura 2015 z angielskiego była niezwykle prosta, większość maturzystów spodziewa się zdobyć 100 procent punktów.

O maturze 2015 z angielskiego podstawowego pisaliśmy już wcześniej >>>

O maturze 2015 z angielskiego rozszerzonego pisaliśmy już wcześniej >>>

Matura 2015: język angielski. Nastroje maturzystów po rozszerzeniu

Zadania maturalne na maturze z angielskiego nie były szczególnie trudne. Większość osób jest pewna swoich odpowiedzi, panuje raczej optymistyczny nastrój. Absolwenci przystępujący do matury 2015 stwierdzili, że matura próbna była trudniejsza. Jednak nie wszystkim maturzystom udziela się pozytywny nastrój. Niektórzy nie są pewni swoich odpowiedzi i martwią się ewentualnym wynikiem.

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK ANGIELSKI, NOWA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK ANGIELSKI, NOWA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY >>

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK ANGIELSKI, POZIOM PODSTAWOWY - STARA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

ARKUSZE I TRANSKRYPCJE, JĘZYK ANGIELSKI, STARA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY

Matura 2015 z angielskiego. Stres i zmęczenie przeszkadzają

Spora część maturzystów krytykuje pomysł organizowania dwóch egzaminów jednego dnia. Między podstawową maturą z polskiego, a rozszerzeniem były dwa dni przerwy. Dzięki temu maturzyści mieli czas na odpoczynek i regenerację.

Matura rozszerzona z angielskiego jest niezwykle popularna, można więc się zastanawiać, czemu tutaj nie postąpiono podobnie. Byłby to dobry pomysł, ponieważ wielu maturzystów skarżyło się na zmęczenie. Po tylu godzinach egzaminów maturalnych, to ono może zdecydować o ostatecznym wyniku, a nie rzeczywiste umiejętności i wiedza maturzysty.

Matura 2015, angielski. Sprawdź oficjalne arkusze i odpowiedzi!

Po każdym egzaminie maturalnym odpowiedzi do testów będzie można sprawdzić w serwisie Edulandia.pl . Nasi eksperci będą rozwiązywać arkusze maturalne zaraz po tym, jak CKE opublikuje je na swojej stronie. Maturzysto, sprawdź, jak ci poszła matura 2015 z angielskiego!

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Więcej o: