Matura 2015: geografia na poziomie rozszerzonym. ODPOWIEDZI i ARKUSZE

Matura 2015 z rozszerzonej geografii zakończona. Oficjalne wyniki matur CKE ogłosi dopiero pod koniec czerwca. Już dziś publikujemy jednak przykładowe odpowiedzi i oficjalne arkusze CKE do matury z geografii 2015.

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY, NOWA MATURA >>

Matura 2015, geografia. "Coś z rolnictwa, coś z przemysłu..."

Maturzyści dzielący się swoimi wrażeniami na Twitterze donoszą, że na maturze z geografii pojawiły się zadania dotyczące zlodowacenia i odczytywania wykresów. Te zostały określone przez zdających jako łatwe.

Trudniejszymi zadaniami na maturze z geografii okazały się obliczanie górowania Słońca i identyfikowanie skamieniałości. Oczywiście na maturze z geografii część zadań maturzyści musieli rozwiązać w oparciu o materiały źródłowe.

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY, NOWA MATURA >>

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015, geografia na poziomie rozszerzonym. Łatwa czy trudna?

Maturzyści dzielący się swoimi wrażeniami po maturze z geografii w mediach społecznościowych podzielili się na dwie grupy. Pierwsza pisze, że matura z geografii była dość łatwa.

Jednak pojawiło się też sporo negatywnych komentarzy po maturze z geografii.

Matura 2015: geografia rozszerzona. Publikujemy odpowiedzi!

Na oficjalne wyniki matur 2015 będzie trzeba długo czekać. Dlatego eksperci Edulandia.pl rozwiążą je tuż po publikacji oficjalnych arkuszy CKE, a każdy zaniepokojony maturzysta będzie mógł sprawdzić swój wynik. Maturzysto, przekonaj się, jak ci poszła matura z geografii 2015!

Więcej o: