Matura 2015 geografia. Odpowiedzi, arkusz CKE

Matura 2015, geografia: mamy odpowiedzi do matury z geografii na poziomie rozszerzonym. Sprawdź, czy twoje odpowiedzi z geografii pokrywają się z odpowiedziami ekspertów.

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY, NOWA MATURA >>

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015, geografia na poziomie podstawowym. Organizacja egzaminu maturalnego

Maturzyści przystępujący do matury z geografii powinni wejść na salę egzaminacyjną przed godziną rozpoczęcia egzaminu. Wchodzenie na salę zabiera czas, dlatego maturzyści powinni się wylegitymować na kilkanaście minut przed 9:00. Po zajęciu miejsca pozostanie tylko czekać na rozpoczęcie matury z geografii na poziomie podstawowym.

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY, NOWA MATURA >>

Matura 2015, geografia. Ile trwała matura z podstawowej geografii?

Matura z geografii na poziomie podstawowym trwała 120 minut. Maturzyści rozwiązali w trakcie dwóch godzin około 30 zadań. Na maturze z geografii pojawiają się zawsze krótkie zadania zamknięte, jak i bardziej wymagające zadania otwarte. Matura z geografii jest opcjonalna, a zdawać ją mogą tylko absolwenci technikum podchodzący do matury w starej formie.

Matura 2015. Co wziąć na maturę z geografii?

Na maturze od lat zapisuje się odpowiedzi czarnym długopisem. Tylko odpowiedzi zapisane czarnym tuszem będą oceniane, odpowiedzi zapisane innym kolorem zostaną uznane za nieważne. Maturzystom przyda się dowód tożsamości, bez niego nie będą mogli wejść na salę egzaminacyjną i nie rozwiążą matury z geografii.

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015: geografia na poziomie podstawowym. Gdzie będą odpowiedzi i arkusz CKE?

Na oficjalne wyniki matur 2015 będzie trzeba poczekać. Dlatego eksperci Edulandia.pl rozwiążą zadania tuż po publikacji oficjalnych arkuszy maturalnych, a każdy zaniepokojony maturzysta będzie mógł sprawdzić swój wynik. Odpowiedzi na pytania maturalne z geografii już za chwilę!

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY, NOWA MATURA >>

Więcej o: