Matura 2015: WOS. Jutro poziom rozszerzony

Matura 2015 z przedmiotów obowiązkowych już za nami. Teraz przyszła kolej na przedmioty ponadprogramowe. Każdego roku wielu maturzystów podchodzi do matury z WOS-u na poziomie rozszerzonym. W tym roku znów wielu uczniów postanowiło sprawdzić swoją wiedzę właśnie na maturze z WOS-u. Już jutro, o 14:00 rozpocznie się egzamin maturalny, a maturzyści sprawdzą czy opanowali potrzebne umiejętności.

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015. Organizacja egzaminu z wiedzy o społeczeństwie

Już jutro o 14:00 maturzyści otworzą arkusze maturalne z WOS-u. Jednak nim rozpoczną rozwiązywanie egzaminu, muszą okazać członkowi komisji egzaminacyjnej swój dowód tożsamości i wylosować ławkę, przy której będą pisać. Po zajęciu miejsca, maturzystom pozostanie jedynie czekać na oficjalne rozpoczęcie matury 2015 z WOS-u.

Matura 2015. Egzamin z WOS-u na poziomie rozszerzonym

Matura z WOS-u nie jest obowiązkowa. Zdają ją jedynie maturzyści, którzy decydują się na określony kierunek studiów uniwersyteckich. Maturzyści, którzy podjęli decyzję o zdawaniu matury z WOS-u na poziomie rozszerzonym będą musieli w ciągu trzech godzin rozwiązać około 25 różnego rodzaju zadań.

Matura 2015 z WOS-u. Co zabrać na maturę?

Maturzyści planujący zdawać maturę z WOS-u powinni mieć przy sobie dowód tożsamości. Jest on niezbędny w celu dokonania identyfikacji maturzysty. Maturzyści, którzy się nie wylegitymują, nie zostaną wpuszczeni na salę egzaminacyjną. Na maturze z WOS-u na poziomie rozszerzonym przyda się też długopis z czarnym tuszem. Zgodnie z obowiązującymi na maturze 2015 normami, wszystkie odpowiedzi muszą być zapisane czarnym tuszem.

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015 na poziomie rozszerzonym. Wyniki egzaminu z WOS-u

Na oficjalne wyniki matur 2015 będzie trzeba długo czekać. Dlatego eksperci Edulandia.pl , rozwiążą je tuż po publikacji oficjalnych arkuszy CKE, a każdy zaniepokojony maturzysta będzie mógł sprawdzić swój wynik.

Więcej o: