Matura 2015, angielski rozszerzony: mamy OFICJALNE arkusze i przykładowe odpowiedzi z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Zobacz, jak ci poszło!

Matura 2015, dzień trzeci. Dzisiaj o godz. 14 maturzyści przystąpili do egzaminu z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Sprawdź odpowiedzi z matury z angielskiego rozszerzonego!

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK ANGIELSKI, NOWA MATURA, POZIOM ROZSZERZONY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK ANGIELSKI, NOWA MATURA, POZIOM ROZSZERZONY>>

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK ANGIELSKI, STARA MATURA, POZIOM ROZSZERZONY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK ANGIELSKI, STARA MATURA, POZIOM ROZSZERZONY>>

Matura 2015, rozszerzony angielski. Wrażenia maturzystów? "Zmęczenie wygrywa i ciężko myśleć"

Po maturze z angielskiego na poziomie rozszerzonym opinie zdających są podzielone. Część twierdzi, że egzamin był prosty, jednak spora grupa przyznaje, że nie jest pewna swoich odpowiedzi. Licealiści tweetowali, że "próbny angielski był znacznie łatwiejszy".

Wśród komentarzy na Twitterze dominuje jednak opinia, że dwa egzaminy z angielskiego w ciągu jednego dnia to po prostu za dużo. Pod koniec matury z rozszerzonego angielskiego wielu maturzystów było zmęczonych - teraz obawiają się, że to właśnie zmęczenie zaważy na ich wynikach z matury rozszerzonej.

Matura 2015, angielski na poziomie podstawowym ponoć łatwy. "Najtrudniejsze zadanie? Zmieścić się w limicie słów..."

Dla wielu maturzystów matura z angielskiego była najłatwiejszym egzaminem maturalnym. Pierwsze komentarze na Twitterze są bardzo pozytywne. Maturzyści piszą, że matura z podstawowego angielskiego była wręcz na poziomie gimnazjum. Ktoś inny wyznał, że "dłużej przenosił odpowiedzi na kartę, niż zastanawiał się nad zadaniami". Wielu maturzystów obstawia, że poradziło sobie z maturą z angielskiego na poziomie podstawowym na 100 proc.

O maturze 2015 z angielskiego podstawowego pisaliśmy już wcześniej >>>

O maturze 2015 z angielskiego rozszerzonego pisaliśmy już wcześniej >>>

Matura 2015, angielski podstawowy za nami. Trzeba było napisać list. Słuchanka o hałasie

Na starej maturze z angielskiego krótką formą wypowiedzi był e-mail lub list do nauczyciela, z którym chcemy się spotkać będąc w Londynie. W ramach drugiego tematu należało opisać przygotowania do biegu ulicznego, do którego się przygotowywało, a także podać dwie zalety takiej imprezy i zachęcić do wzięcia udziału w niej kolegę.

W części rozumienia ze słuchu na maturze podstawowej z angielskiego pojawiło się nagranie o dziewczynie, która wygrała konkurs i o hałasie.

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK ANGIELSKI, NOWA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK ANGIELSKI, NOWA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY >>

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK ANGIELSKI, POZIOM PODSTAWOWY - STARA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

ARKUSZE I TRANSKRYPCJE, JĘZYK ANGIELSKI, STARA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY

Matura 2015, język angielski na poziomie rozszerzonym. Matura z języka obcego jest obowiązkowa

Maturzyści obowiązkowo zdają maturę w części pisemnej na poziomie podstawowym z języka polskiego, matematyki i z języka obcego nowożytnego. Muszą też przystąpić do egzaminu pisemnego na poziomie rozszerzonym z dowolnego przedmiotu dodatkowego. Maturę w części ustnej absolwenci muszą zdać z języka polskiego i z języka obcego nowożytnego na poziomie rozszerzonym.

Matura 2015, rozszerzony angielski - sprawdź oficjalne arkusze i odpowiedzi!

Po każdym egzaminie maturalnym odpowiedzi do testów będzie można sprawdzić w serwisie Edulandia.pl. Nasi eksperci będą rozwiązywać arkusze maturalne zaraz po tym, jak CKE opublikuje je na swojej stronie. Maturzysto, sprawdź, jak ci poszła matura 2015 z angielskiego rozszerzonego!

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Więcej o: