Matura 2015 z matematyki na poziomie podstawowym. Mamy już ARKUSZE CKE I ODPOWIEDZI!

Matura z matematyki na poziomie podstawowym rozpoczęła się dziś o 9.00. Przystąpili do niej wszyscy tegoroczni maturzyści. Matura z matematyki podstawowej to obowiązkowy egzamin maturalny, z którego trzeba zdobyć minimum 30 proc., aby uzyskać świadectwo dojrzałości. Dziś ok. godz. 14 opublikujemy odpowiedzi do zadań zamkniętych, przykładowe rozwiązania zadań otwartych i arkusze CKE.

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015: matematyka poziom podstawowy

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, MATEMTYKA, POZIOM PODSTAWOWY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE, MATEMATYKA, POZIOM PODSTAWOWY >>

Matura z matematyki trwa 170 minut. W tym czasie absolwenci muszą zmierzyć się zarówno z zadaniami zamkniętymi, które wymagają wybrania jednej odpowiedzi, jak i z zadaniami otwartymi, w których maturzyści muszą już zapisać wszystkie wykonane obliczenia. W arkuszu maturalnym z matematyki na poziomie podstawowym znajdują się polecenia sprawdzające wiedzę absolwentów z zakresu wielu obszarów, np. z trygonometrii i planimetrii. W ubiegłym roku jednym z najtrudniejszych zadań było polecenie wymagające przeprowadzenia dowodu matematycznego. Jedynie 8 proc. maturzystów potrafiło poprawnie wykonać zadanie.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015 z matematyki na poziomie podstawowym: ODPOWIEDZI I ARKUSZ CKE

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, MATEMTYKA, POZIOM PODSTAWOWY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE, MATEMATYKA, POZIOM PODSTAWOWY >>

Już o 14.00 odpowiedzi do zadań z matematyki znajdą się w serwisie Edulandia.pl. Nasi eksperci rozwiążą zadania matematyki zaraz po tym, jak CKE opublikuje arkusz maturalny na swojej stronie. Przekonaj się, jak poszedł ci egzamin z matematyki na poziomie podstawowym!

Więcej o: