Matura 2015 z angielskiego na poziomie podstawowym: Mamy OFICJALNE arkusze i odpowiedzi z języka angielskiego [NOWA MATURA]

Matura 2015 trwa. Dzisiaj od godziny 9:00 maturzyści zmagali się z maturą z angielskiego na poziomie podstawowym. Publikujemy przykładowe odpowiedzi z matury z języka angielskiego - sprawdź jak ci poszła matura 2015!

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK ANGIELSKI, NOWA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK ANGIELSKI, NOWA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY >>

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK ANGIELSKI, POZIOM PODSTAWOWY - STARA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

ARKUSZE I TRANSKRYPCJE, JĘZYK ANGIELSKI, STARA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY

Matura 2015 z języka angielskiego, według maturzystów poziom podstawowy był "banalny"

Na starej maturze z języka angielskiego krótką formą wypowiedzi był e-mail lub list do nauczyciela, z którym chcemy się spotkać będąc w Londynie. W ramach drugiego tematu należało opisać przygotowania do biegu ulicznego, do którego się przygotowywało oraz podać dwie zalety takiej imprezy i zachęcić kolegę do wzięcia w niej udziału.

W części sprawdzającej rozumienie ze słuchu na maturze podstawowej z angielskiego pojawiło się nagranie o hałasie i o dziewczynie, która wygrała konkurs.

Maturzyści, którzy zadeklarowali się pisać maturę 2015 z rozszerzonego angielskiego jeszcze rozwiązują swoje arkusze maturalne. Na rozwiązanie matury z angielskiego na poziomie rozszerzonym maturzyści mają 150 minut.

Matura 2015 z języka angielskiego: poziom podstawowy. Matura z języka obcego jest obowiązkowa

Maturzyści obowiązkowo zdają maturę w części pisemnej na poziomie podstawowym z języka polskiego, matematyki oraz z języka obcego nowożytnego. Maturzyści muszą też przystąpić do egzaminu pisemnego na poziomie rozszerzonym z dowolnego przedmiotu dodatkowego. Maturę w części ustnej absolwenci muszą zdać z języka polskiego i z języka obcego nowożytnego.

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK ANGIELSKI, NOWA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK ANGIELSKI, NOWA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY >>

Matura 2015. Język angielski na poziomie podstawowym - ODPOWIEDZI

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015 z języka angielskiego. Gdzie będą odpowiedzi?

Po każdym egzaminie maturalnym odpowiedzi do testów będzie można sprawdzić w serwisie Edulandia.pl. Nasi eksperci będą rozwiązywać arkusze maturalne zaraz po tym, jak CKE opublikuje je na swojej stronie. Na bieżąco publikujemy odpowiedzi! Maturzysto, sprawdź, jak napisałeś maturę 2015!

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK POLSKI, POZIOM PODSTAWOWY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK POLSKI, POZIOM PODSTAWOWY, NOWA MATURA >>

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK POLSKI, STARA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK POLSKI, STARA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY >>

Więcej o: