Matura 2015 z matematyki - ODPOWIEDZI z poziomu rozszerzonego!

Matura 2015 z matematyki zakończona. Przez 3 godziny maturzyści rozwiązywali zadania otwarte z z matematyki na poziomie rozszerzonym. Teraz wszyscy maturzyści z niecierpliwością oczekują odpowiedzi i wyników. Publikujemy odpowiedzi naszych ekspertów i oficjalne arkusze CKE.

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, MATEMATYKA, POZIOM ROZSZERZONY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, MATEMATYKA, POZIOM ROZSZERZONY, NOWA MATURA >>

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, MATEMATYKA, POZIOM PODSTAWOWY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, MATEMATYKA, POZIOM PODSTAWOWY, NOWA MATURA >>

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, MATEMTYKA, POZIOM PODSTAWOWY, STARA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, MATEMATYKA, POZIOM PODSTAWOWY, STARA MATURA >>

Matura 2015: matura z matematyki na Twitterze: "Żegnajcie, studia!"

Tuż po maturze z matematyki Twitter został zalany komentarzami maturzystów. Jak pisali, egzamin był bardzo trudny. Wielu zdających przewiduje, że nie uzyska z matury z rozszerzonej matematyki nawet 30 proc.

Matura 2015, rozszerzona matematyka. Ostatnie zadanie najtrudniejsze

Po maturze z matematyki uczniowie niechętnie dzielili się swoimi wrażeniami. Zdradzili tylko, że dużo kontrowersji wywołało ostatnie zadanie, za które można było uzyskać aż 7 punktów. Wiemy też, że w jednym z zadań z arkusza pojawiły się ciągi. Oprócz tego na maturze z rozszerzonej matematyki pojawiły się zagadnienia z planimetrii i trygonometrii.

Matura 2015 z matematyki: odpowiedzi z poziomu rozszerzonego

Na oficjalne wyniki matur 2015 będzie trzeba poczekać. Dlatego eksperci Edulandia.pl rozwiążą je tuż po publikacji oficjalnych arkuszy CKE, a każdy zaniepokojony maturzysta będzie mógł sprawdzić jaki uzyskał wynik. Maturzysto, sprawdź, jak napisałeś maturę z rozszerzonej matematyki 2015!

Więcej o: