Matura 2015: matematyka na poziomie rozszerzonym. Było bardzo trudno. "Matematyka - maturzyści 1:0"

Matura 2015 z matematyki na poziomie rozszerzonym już się zakończyła. Maturzyści mieli 3 godziny na rozwiązanie zadań maturalnych. Teraz dzielą się swoimi wrażeniami. Mamy też informacje o pierwszych zadaniach.

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, MATEMATYKA, POZIOM PODSTAWOWY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, MATEMATYKA, POZIOM PODSTAWOWY, NOWA MATURA >>

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, MATEMTYKA, POZIOM PODSTAWOWY, STARA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, MATEMATYKA, POZIOM PODSTAWOWY, STARA MATURA >>

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015: matura z matematyki na Twitterze: "Żegnajcie, studia!"

Tuż po maturze z matematyki Twitter został zalany komentarzami maturzystów. Egzamin był według nich bardzo trudny. Wielu zdających przewiduje, że nie uzyska z matury z rozszerzonej matematyki nawet 30 proc.

Matura 2015, rozszerzona matematyka. Ostatnie zadanie najtrudniejsze

Po maturze z matematyki uczniowie niechętnie dzielili się swoimi wrażeniami. Zdradzili tylko, że dużo kontrowersji wywołało ostatnie zadanie, za które można było uzyskać aż 7 punktów. Wiemy też, że w jednym z zadań z arkusza pojawiły się ciągi. Było też zadanie na obliczanie współczynników abc w funkcji.

Matura 2015, matematyka rozszerzona. Organizacja egzaminu

Matura z matematyki na poziomie rozszerzonym nie należy do przedmiotów obowiązkowych. Jednakże jest wymagana na wielu kierunkach ścisłych. Dlatego maturzyści z klas o profilu matematycznym licznie przystępują do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Matura z matematyki na poziomie rozszerzonym trwa 180 minut. Przez ten czas maturzyści powinni poradzić sobie z ponad dziesięcioma zadaniami otwartymi.

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015: matematyka na poziomie rozszerzonym. Arkusze i odpowiedzi!

Na oficjalne wyniki matur 2015 będzie trzeba długo czekać. Dlatego eksperci Edulandia.pl rozwiążą je tuż po publikacji oficjalnych arkuszy, a każdy zaniepokojony maturzysta będzie mógł sprawdzić swój wynik. Niebawem podamy przykładowe odpowiedzi! Maturzysto, sprawdź, jak ci poszła matura z matematyki rozszerzonej 2015!

Więcej o: