Matura 2015, język polski ODPOWIEDZI I OFICJALNY ARKUSZ CKE!

Matura 2015 z polskiego na poziomie podstawowym to obowiązkowy egzamin, do którego przystąpili dziś wszyscy maturzyści. Matura z języka polskiego na poziomie podstawowym warunkuje zdanie całego egzaminu maturalnego. Sprawdź odpowiedzi do zadań i klucz do wypracowania maturalnego!

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, JĘZYK POLSKI, POZIOM PODSTAWOWY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK POLSKI, POZIOM PODTSAWOWY >>

Matura 2015. Język polski na poziomie podstawowym

Matura z języka polskiego rozpoczęła się dzisiaj o godz. 9.00 Na maturze pisemnej z języka polskiego absolwenci musieli napisać wypracowanie oraz rozwiązać część testową. Na rozwiązanie arkusza maturalnego z języka polskiego absolwenci mieli 170 minut.

Matura 2015 z języka polskiego. ODPOWIEDZI I ARKUSZ CKE

Matura z języka polskiego na poziomie podstawowym musi być napisana na przynajmniej 30 proc., aby absolwent uzyskał świadectwo dojrzałości. Zobacz, czy zdałeś! To przykładowe odpowiedzi do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym!

Sprawdź HARMONOGRAM !

Matura 2015 z języka polskiego: wyniki, odpowiedzi oraz arkusze maturalne

Oficjalne wyniki egzaminów maturalnych są zawsze dostępne w czerwcu, jednak przykładowe odpowiedzi do wszystkich matur będzie można zobaczyć w serwisie Edulandia.pl. Nasi eksperci rozwiązują arkusze maturalne na bieżąco zaraz po tym, jak CKE umieszcza je na swojej stronie internetowej. Absolwencie, sprawdź, czy zdałeś maturę z języka polskiego na poziomie podstawowym!

harmonogram egzaminów!

Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015! Przykładowe pytania i odpowiedzi!

Sprawdź HARMONOGRAM !

Więcej o: